

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 479121 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | melanżowe, modne |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Elegancka zasłona z wysokiej jakości tkaniny szenilowej to doskonały wybór do wnętrz, w których liczy się przytulność i ponadczasowy styl. Jednokolorowa powierzchnia oraz delikatnie wyczuwalna, miękka faktura nadają zasłonie szlachetny charakter i sprawiają, że pięknie prezentuje się na oknie.
Materiał dobrze się układa, tworząc regularne i miękkie fale. Zastosowana taśma marszcząca z funkcją tunelu umożliwia zawieszenie zasłony zarówno na karniszu drążkowym, jak i przy użyciu żabek lub haczyków, co zapewnia dużą swobodę aranżacji.
To idealna propozycja do salonu, sypialni lub gabinetu, gdzie zasłona pełni funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną.
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

