

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 479102 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | melanżowe, modne |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Elegancka zasłona wykonana z szenilowej tkaniny o delikatnym melanżowym wzorze to doskonały wybór dla osób ceniących styl i jakość. Zasłona uszyta jest na przelotkach, dzięki czemu łatwo ją zawiesić, a materiał układa się w eleganckie, miękkie fałdy. To idealny dodatek do salonu, sypialni lub jadalni w klasycznym lub nowoczesnym stylu.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Materiał: tkanina szenilowa o wyraźnej strukturze
Wzór: melanżowy
Zawieszenie: przelotki (metalowe oczka)
Styl: elegancki, klasyczny, ponadczasowy
Subtelny połysk – efektowne wykończenie
Miękko się układa i dodaje wnętrzu ciepła
Idealna do salonu, sypialni lub gabinetu
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

