Elfy

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sortowanie:
Strona 1 z 1

W fantastycznym świecie elfów

 

Mamy przyjemność przedstawić Ci unikatową kolekcję świątecznych elfów, przygotowanych specjalnie z myślą o Bożym Narodzeniu. Będzie to szczególnie ciekawy dodatek na choinkę, który spodoba się zwłaszcza najmłodszym członkom rodziny. W końcu kto nie chciałby być pomocnikiem Świętego Mikołaja?

 

Kim są Elfy?

 

Fani fantastyki już uśmiechają się na myśl o cudownych, wiecznie młodych stworzeniach jakimi są elfy. Pierwsze historie dotyczące tych interesujących istot pojawiają się już w pradawnych mitach. W opowieściach nordyckich elfy definiuje prosty podział na dobre stworzenia światła oraz mroczne istoty. Folklor skandynawski opisuje je jako wyjątkowej urody dziewczęta mieszkające w lasach razem z królem. Tradycyjne opowieści niemieckie mówią o elfich psotnikach. W Irlandii i Szkocji były to istoty o nadprzyrodzonych zdolnościach potrafiące decydować o życiu i śmierci innych. Odpowiednikiem elfa w polskiej kulturze jest słowiański domowik. Był to dobry duch każdego domu, który strzegł wszystkich wejść, pomagał w codziennych pracach i sprawował pieczę nad zdrowiem i bezpieczeństwem zwierząt. Choć samo wyobrażenie dotyczące elfów świątecznych w różnych bywa nieco odmienne, to zazwyczaj kojarzymy je z pozytywnymi i pomocnymi stworzeniami. Dla niektórych są gwarantem dobrobytu i pomyślnego roku. Dzięki twórczości wielu znanych literatów utarł się opis elfa jako niezwykle pięknej jasnowłosej, oddanej naturze istocie. Inspirując się zwyczajami pochodzącymi z różnych zakątków świata, między innymi Stanami Zjednoczonymi, Włochami, Japonią, Indiami, Turcją, Niemcami oraz Chinami stworzyliśmy unikatowe elfie dodatki świąteczne. Mamy nadzieję, że staną się opiekunami także i Twojego domu.

 

Pomocnicy Mikołaja

 

Prawdziwym hitem w specjalnie przygotowanym dziale Święta sklepu Eurofirany są Mikołaje. Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy oddanych pomocników Mikołaja, czyli pracowitych świątecznych elfów, znanych z wielu opowiadań, książek i bajek telewizyjnych dla najmłodszych. Jak wygląda ich praca u boku najbardziej znanego Świętego? Baśnie mówią, że wszystko zaczyna się tak naprawdę od listu dziecka. To on uruchamia całą bożonarodzeniową machinę w której często aktywny udział biorą także rodzice. Zaraz po Mikołaju wiadomość czyta elf świąteczny, który razem z innymi pomocnikami pracuje w największej na świecie fabryce zabawek zlokalizowanej tuż przy domu Świętego. Mocno inspirowaliśmy się tymi opowieściami podczas tworzenia wyjątkowych elfów na choinkę. Chcieliśmy aby każdy produkt był wykonany z taką samą dokładnością i zaangażowaniem, jakby rękę przyłożyły do niego radosne i pracowite elfy w fabryce Świętego Mikołaja. Dlatego nasze świąteczne elfy doskonale nadadzą się jako prezent dla bliskiej osoby. Zapakowany w świąteczną skarpetkę, którą znajdziesz w specjalnie utworzonym dziale skarpety Mikołaja. Będą nie tylko zabawnym, ale także niezapomnianym podarunkiem.

 

Dbałość o szczegóły - to lubimy!

 

Najważniejszym aspektem naszej pracy podczas projektowania i produkcji elfów na choinkę jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie interesuje nas ilość, a jakość naszego asortymentu, dlatego każdy elf świąteczny jest inny od pozostałych. Dzięki temu specjalna świąteczna kolekcja zyskała miano unikatowej. Do stworzenia elfów wykorzystujemy różnorodne materiały najwyższej jakości. Od lat praktykując tę samą zasadę szczególnej dbałości o detale przekonaliśmy się, że tylko takie produkty będą w stanie stworzyć magiczny klimat w Twoim domu.

 

Poddaj się magii Świąt!

 

Elf świąteczny to za mało? Zachęcamy do zapoznania się z innymi dodatkami oferowanymi w specjalnie przygotowanym dziale Święta. Znajdziesz tam różnorodne tekstylia i dodatki. Od śnieżnobiałych i kraciastych obrusów wigilijnych, przez gałązki choinkowe, po szklane i plastikowe bombki. Jest w czym wybierać… Życzymy Ci udanych zakupów i radości ze Świąt Bożego Narodzenia!


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com