tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Elfy


W fantastycznym świecie elfów


Mamy przyjemność przedstawić Ci unikatową kolekcję świątecznych elfów, przygotowanych specjalnie z myślą o Bożym Narodzeniu. Będzie to szczególnie ciekawy dodatek na choinkę, który spodoba się zwłaszcza najmłodszym członkom rodziny. W końcu kto nie chciałby być pomocnikiem Świętego Mikołaja?


Kim są Elfy?


Fani fantastyki już uśmiechają się na myśl o cudownych, wiecznie młodych stworzeniach jakimi są elfy. Pierwsze historie dotyczące tych interesujących istot pojawiają się już w pradawnych mitach. W opowieściach nordyckich elfy definiuje prosty podział na dobre stworzenia światła oraz mroczne istoty. Folklor skandynawski opisuje je jako wyjątkowej urody dziewczęta mieszkające w lasach razem z królem. Tradycyjne opowieści niemieckie mówią o elfich psotnikach. W Irlandii i Szkocji były to istoty o nadprzyrodzonych zdolnościach potrafiące decydować o życiu i śmierci innych. Odpowiednikiem elfa w polskiej kulturze jest słowiański domowik. Był to dobry duch każdego domu, który strzegł wszystkich wejść, pomagał w codziennych pracach i sprawował pieczę nad zdrowiem i bezpieczeństwem zwierząt. Choć samo wyobrażenie dotyczące elfów świątecznych w różnych bywa nieco odmienne, to zazwyczaj kojarzymy je z pozytywnymi i pomocnymi stworzeniami. Dla niektórych są gwarantem dobrobytu i pomyślnego roku. Dzięki twórczości wielu znanych literatów utarł się opis elfa jako niezwykle pięknej jasnowłosej, oddanej naturze istocie. Inspirując się zwyczajami pochodzącymi z różnych zakątków świata, między innymi Stanami Zjednoczonymi, Włochami, Japonią, Indiami, Turcją, Niemcami oraz Chinami stworzyliśmy unikatowe elfie dodatki świąteczne. Mamy nadzieję, że staną się opiekunami także i Twojego domu.


Pomocnicy Mikołaja


Prawdziwym hitem w specjalnie przygotowanym dziale Święta sklepu Eurofirany są Mikołaje. Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy oddanych pomocników Mikołaja, czyli pracowitych świątecznych elfów, znanych z wielu opowiadań, książek i bajek telewizyjnych dla najmłodszych. Jak wygląda ich praca u boku najbardziej znanego Świętego? Baśnie mówią, że wszystko zaczyna się tak naprawdę od listu dziecka. To on uruchamia całą bożonarodzeniową machinę w której często aktywny udział biorą także rodzice. Zaraz po Mikołaju wiadomość czyta elf świąteczny, który razem z innymi pomocnikami pracuje w największej na świecie fabryce zabawek zlokalizowanej tuż przy domu Świętego. Mocno inspirowaliśmy się tymi opowieściami podczas tworzenia wyjątkowych elfów na choinkę. Chcieliśmy aby każdy produkt był wykonany z taką samą dokładnością i zaangażowaniem, jakby rękę przyłożyły do niego radosne i pracowite elfy w fabryce Świętego Mikołaja. Dlatego nasze świąteczne elfy doskonale nadadzą się jako prezent dla bliskiej osoby. Zapakowany w świąteczną skarpetkę, którą znajdziesz w specjalnie utworzonym dziale skarpety Mikołaja. Będą nie tylko zabawnym, ale także niezapomnianym podarunkiem.


Dbałość o szczegóły - to lubimy!


Najważniejszym aspektem naszej pracy podczas projektowania i produkcji elfów na choinkę jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie interesuje nas ilość, a jakość naszego asortymentu, dlatego każdy elf świąteczny jest inny od pozostałych. Dzięki temu specjalna świąteczna kolekcja zyskała miano unikatowej. Do stworzenia elfów wykorzystujemy różnorodne materiały najwyższej jakości. Od lat praktykując tę samą zasadę szczególnej dbałości o detale przekonaliśmy się, że tylko takie produkty będą w stanie stworzyć magiczny klimat w Twoim domu.


Poddaj się magii Świąt!


Elf świąteczny to za mało? Zachęcamy do zapoznania się z innymi dodatkami oferowanymi w specjalnie przygotowanym dziale Święta. Znajdziesz tam różnorodne tekstylia i dodatki. Od śnieżnobiałych i kraciastych obrusów wigilijnych, przez gałązki choinkowe, po szklane i plastikowe bombki. Jest w czym wybierać… Życzymy Ci udanych zakupów i radości ze Świąt Bożego Narodzenia!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy