Firany deszczyki

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Delikatne firany o strukturze deszczyku cechują się prostotą i ponadczasową elegancją. Gotowy produkt wystarczy łatwo zamontować bez dużego nakładu sił i czasu, żeby okna zyskały nowe oblicze. Ten ponadczasowy element dekoracji pozwoli spojrzeć na nasze okna z zupełnie nowej perspektywy, dodając im blasku, prostoty i stylu.

Uniwersalna dekoracja okien

Firany wykonane są z lekkiego i zwiewnego materiału, dającego wrażenie niejednolitej struktury delikatnego, drobnego deszczyku. Ta ciekawa faktura materiału jest niezwykle przyjemna w dotyku. Stanowi uniwersalną dekorację okien dodając im elegancji i dyskretnego uroku. Firany występują w dwóch stonowanych kolorach - białym i szarym, dzięki czemu będą dobrze współgrały zarówno z gładkimi, jak i bardziej wzorzystymi zasłonami w wybranym odcieniu. Będą pasowały do wystroju klasycznych pomieszczeń, jak i do bardziej nowoczesnych aranżacji mieszkań. Firany deszczyki są doskonałym uzupełnieniem wnętrz zarówno do salonu, jak i do sypialni czy pokoju dziecięcego. Z jednej strony są elementem dekoracyjnym, ale jednocześnie przez to, że wykonane są z delikatnego materiału są dyskretne i stonowane. Dzięki uniwersalnym wymiarom będą pasowały do większości wymiarów okien, a dzięki systemowi przelotek będą się dowolnie układać. Firany deszczyki pozwalają na efektowną prezentację okien, ale przy tym są bardzo praktyczne. Ograniczają dostęp światła i powodują, że w pomieszczeniu panuje lekkie rozproszenie promieni słonecznych, które dobrze doświetlają wnętrze. Firany zapewniają więc optymalny dostęp światła i co bardzo istotne dają poczucie relaksu i prywatności. Firany wykonane są z lśniącego i półprzezroczystego materiału, dzięki czemu rozjaśniają wnętrza i optycznie je powiększają. Firany są łatwe w użytkowaniu i konserwacji. Można prać je w temperaturze 30°C, a po wybraniu prasować w temperaturze 110°. Wykonane są w 100% z poliestru.

Przelotki lepsze niż żabki

Firany deszczyki wyposażone są w system przelotek, co znacząco ułatwia korzystanie z nich. Zapewnia on szybki i prosty montaż firan, zdecydowanie lepszy od tradycyjnych żabek. Klasyczne firany na taśmie z żabkami są czasochłonne i męczące w zawieszaniu i zdejmowaniu, a przy tym trudne w przesuwaniu, ponieważ często żabki się zrywają. Firany wyposażone w przelotki wystarczy nawlec na drążek i założyć na okna, a następnie umarszczyć zgodnie z upodobaniem. Dzięki temu można uzyskać efekt miękkich i regularnych fal, które dodają wnętrzom elegancji. Fale mogą być szersze lub węższe, w zależności od tego jak udrapujemy firany, ale zawsze ładnie się układają. Przelotki w firanach są srebrne metalowe i umieszczone są na taśmie usztywniającej. System ten jest prosty w użytkowaniu, ułatwia przesuwanie i nie powoduje odpadania, jak w przypadku tradycyjnych żabek. Ponadto przelotki są szerokie i dekoracyjne, co dodaje firanom dodatkowego uroku. Łatwy montaż firan sprawia, że możemy je często zmieniać, przez co dekoracja okien może przeobrażać wraz z wyposażeniem wnętrza.