tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nowości obrazy


Nowe obrazy w naszym sklepie internetowym

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę nowych obrazów, które uzupełnią i ożywią każde wnętrze. Wybór tematyczny oraz różnorodne techniki wykonania dekoracji pozwalają dopasować obrazy do potrzeb wyjątkowych klientów. Jeżeli w Twoim mieszkaniu brakuje charakterystycznego elementu, wybierz któryś z naszych obrazów - nowości z naszej oferty dodadzą szyku pomieszczeniom!

 

Dla każdego coś nowego

 

Wśród najnowszych obrazów włączonych do oferty z myślą o wymagających klientach znajdują się zarówno eleganckie plakaty, jak i ręcznie malowane oleje na płótnie. Zróżnicowana tematyka obrazów pozwoli wybrać motyw harmonizujący z pozostałymi dodatkami w domu i zapewni odpowiedni nastrój. Od portretów do pejzaży, od miejskich scenerii po naturalne detale i mapy – u nas każdy klient znajdzie coś dla siebie.

 

Nowe obrazy i stare wnętrza

 

Najnowsze obrazy z naszej kolekcji nie będą kłóciły się z już istniejącymi dekoracjami w Twoim mieszkaniu. Prezentowane nowości doskonale komponują się z zasłonami w każdym kolorze, ponieważ w naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wachlarz obrazów w różnorodnych tonacjach. Dokonanie optymalnego wyboru jest nie tylko możliwe, ale też bardzo proste!

 

Bez obrazu jak bez ręki

 

Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi wnętrze lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i łączył wszystkie elementy wystroju. Nowe obrazy z naszej oferty spełnią to zadanie - ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

 

Najnowsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Sztuka wyraża osobowość i emocje, a raz powieszony obraz będzie stale widoczny dla korzystających z pomieszczenia. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możliwe jest swobodne i dokładne zapoznanie się z ofertą. Propozycje najnowszych płócien i plakatów są klarownie zestawione ze sobą i pozwalają na dokonanie właściwego wyboru bez względu na to, czy przy zakupie kierujesz się impulsem, czy analizuje każdy szczegół.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy