Ręczniki łazienkowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Eurofirany.com.pl - Ręczniki łazienkowe dla całej rodziny

 

Nasza bogata oferta ręczników dla każdego członka rodziny ciągle jest uzupełniania i poszerzana o nowe modele. Z tej przyczyny, każdy znajdzie u nas swój wymarzony ręcznik łazienkowy. Sklep internetowy Eurofirany.com.pl gwarantuje szybką i bezproblemową wysyłkę, gdzie każdy produkt zostanie odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Dlatego, jesteśmy pewni, że żaden z naszych produktów nie dojdzie do państwa uszkodzony. Ręczniki łazienkowe wpłyną głównie na standard codziennej kąpieli. Delikatny materiał o wymiarach 30x50 cm, 50x90 cm, 50x100 cm, 70x140 cm, 100x150 cm, 80x160 cm o gramaturze 300-399 gr/m2, 400-499 gr/m2, 500-599 gr/m2, 600-650 gr/m2.
 

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku - gwarancja wysokiej jakości

 

Oferujemy wysokiej jakości produkty do łazienki, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z tej przyczyny każdy zakupiony produkt zachowa swój kształt i kolor, pomimo intensywnej eksploatacji. Dbamy o środowisko naturalne, a więc wszystkie ręczniki łazienkowe sygnowane marką "Eurofirany" wykonane są z materiałów, które nie tylko są przyjazne i delikatne dla skóry, ale również nie posiadają sztucznych materiałów, negatywnie wpływających na zanieczyszczenia planety. Każdy ręcznik powstał z myślą o delikatnej skórze, a więc nie spowoduje podrażnień, bądź uczulenia. Dlatego materiał może być również używany w odniesieniu do małych dzieci, nawet noworodków.
 

Zróżnicowane pod względem wzorów i kolorów

 

Ręczniki łazienkowe są dopasowane do każdej łazienki, zarówno tej w stylu vintage, jak i nowoczesnej, stanowią podstawę wyposażenia każdego domu. Staramy się dopasować do najnowszych trendów, dlatego ciągle poszerzamy nasz asortyment o najnowsze trendy i modele. Niezwykle miękkie ręczniki łazienkowe stanowić będą także świetny pomysł na prezent dla każdego członka rodziny. Posiadamy w swojej ofercie wiele zestawów upominkowych, które uświetnią każde święto, bądź przyjęcie okolicznościowe.