Ręczniki z haftowaną bordiurą

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Tekstylia dekorowane haftem od zawsze uznawane były za wyszukane i pełne artystycznego kunsztu. Ozdobione w ten sposób ręczniki to z kolei prosty sposób, aby wprowadzić do swojej łazienki pożądaną nutę romantyzmu lub luksusu. Wiele zależy bowiem od samego wzoru, który aplikuje na ręcznik wyszywanie metodą haftu. Ręczniki z haftowaną bordiurą mogą zostać ozdobione pięknymi motywami florystycznymi o wyszukanym charakterze, jednak mogą również przywodzić na myśl tradycyjne, ręcznie wyszywane tekstylia w bardziej rustykalnym stylu.
 

Dlaczego warto wybrać ręczniki z haftowaną bordiurą?

 

Ręcznik z haftowaną bordiurą to produkt, który zawsze prezentuje się unikatowo. Haft znacząco podnosi jego wizualną wartość, dodaje mu uroku i prestiżu. Haftowana bordiura jest trwałym elementem ozdobnym, który nie ściera się, nie kruszy ani nie strzępi. Zachowuje swój oryginalny kształt i kolor bez względu na czas użytkowania czy częstotliwość prania. Ręczniki z haftowaną bordiurą stanowią zatem idealne połączenie trwałości i efektownego wyglądu.
 

Nuta romantyzmu w łazience, czyli ręczniki z haftowaną bordiurą

 

Ręczniki z haftowaną bordiurą doskonale sprawdzą się zarówno w łazience luksusowej, w stylu glamour, jak i w tej rustykalnej, prowansalskiej, romantycznej. Dekor w postaci wyszywanych motywów florystycznych i abstrakcyjnych będzie prezentował się elegancko i stylowo, natomiast ten nawiązujący do subtelnych, kolorowych kwiatów wniesie do wnętrza powiew świeżości i niesamowity urok. Haft może łączyć się także innymi elementami dekoracyjnymi, na przykład z koronką czy falbankami. Wtedy ręcznik z haftowaną bordiurą stanie się wyposażeniem o czysto romantycznym charakterze.

Ze względu na swój urok, niepowtarzalność i trwałość ręczniki z haftowaną bordiurą będą idealnym pomysłem na wyszukany prezent dla bliskich nam osób. Ich wysoka jakość w połączeniu z pięknym wyglądem pozwolą w bardzo efektowny sposób udekorować łazienkę, podnosząc prestiż jej wykończenia i wyposażenia, a także dodając aranżacji romantycznego charakteru.