Tekstylia świąteczne

Wybierz widok
Strona 1 z 1

Odmień swój dom z dekoracjami świątecznymi

 

Większość ludzi kocha przedświąteczne szaleństwo. Sklepy nie dają zapomnieć o Gwiazdce, oferując tekstylia świąteczne, dodatki, drzewka i figurki. Jak zaplanować bożonarodzeniowe zakupy, aby nie pogubić się razem z narastającymi obowiązkami oraz jakie dekoracje świąteczne rozświetlą dom każdego w trakcie tych wyjątkowych dni?

 

Pierwsze pytanie - czego nie kupować?

 

Aby bezstresowo przejść przez napięty okres przygotowań do Bożego Narodzenia, najlepiej jeden lub dwa miesiące wcześniej przy pomocy kartki i długopisu, czy elektronicznego notatnika zaplanować każde zadanie do wykonania. Nie warto kupować tekstyliów świątecznych pod wpływem chwili. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnie zagraconego strychu bądź piwnicy, tuż po zakończeniu karnawału. Warto wcześniej przejrzeć ofertę dodatków, którą przedstawiamy w naszym dziale tekstylia świąteczne. Znajdują się tu produkty projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, choć także tradycjonaliści znajdą tu coś dla siebie. Niewątpliwym plusem naszych wysokiej jakości dekoracji świątecznych jest spójność. Może dla niektórych brzmi to zaskakująco. Jedną z najważniejszych dywiz firmy Eurofirany jest tworzenie i przekazywanie piękna klientom. Kunsztowność asortymentu przejawia się w dbałości o każdy nawet najmniejszy szczegół. Tak powstają nasze kolekcje. Tekstylia świąteczne, chociaż reprezentują różne gusta i tradycje bożonarodzeniowe, współgrają ze sobą. W wystroju wnętrz ważne jest, aby każdy element tworzył razem spójną kompozycję. Nie ma tu miejsca na chaotyczne połączenia. Polecamy postawić na dobrze znaną kombinację czerwieni z zielenią lub złotem. Jesteśmy pewni, że dzięki dekoracjom świątecznym sklepu Eurofirany, domy naszych klientów zyskają grację i będą czarować świątecznym nastrojem wszystkich gości.

 

Jakie tekstylia świąteczne wybrać?

 

W tym roku postaw na prostotę i znane połączenia kolorów. Większość gości doceni Twoje przywiązanie do tradycyjnych gadżetów na świeżym drzewku choinkowym. Możesz pozwolić sobie także na nowoczesne akcenty, takie jak stroiki i wianki świąteczne lub skarpety Mikołaja, które znaleźć można w oddzielnych zakładkach sklepu Eurofirany. Jednak pamiętaj, że nie mogą one przesłaniać tradycyjnych dekoracji. Najważniejszym miejscem podczas wigilijnej wieczerzy powinien być suto zastawiony stół. Do upiększenia go sprawdzą się tradycyjne śnieżnobiałe obrusy bożonarodzeniowe lub ich nowocześniejsza wersja, bieżnik świąteczny. Na tkaninie powinna znajdować zastawa stołowa, którą także odnajdziesz w ofercie naszego sklepu w specjalnie stworzonej zakładce serwisy obiadowe. Miłym akcentem na stole będą serwetki świąteczne. Tu możesz puścić wodze fantazji i zdecydować się na niespotykany wzór.

 

Jak przygotować stół wigilijny?

 

Wbrew pozorom obowiązek nakrycia i dekoracji stołu na uroczystą kolację nie musi spadać na Panią domu. Podczas gdy pichcisz smakołyki w kuchni (i masz w niej zbyt wielu podjadaczy farszu na pierogi), możesz o zajęcie się wystrojem poprosić pozostałych, nawet najmłodszych członków rodziny. Wcześniej wspólnie możecie wymyślić ciekawy i niespotykany wzór składania serwetek świątecznych. Bogata oferta sklepu Eurofirany pomoże także w przypadku doboru obrusów świątecznych i bieżników bożonarodzeniowych. W przypadku pierwszej wymienionej pozycji często kwestią problematyczną jest dobór odpowiedniego rozmiaru. W naszym asortymencie znajdują się obrusy bożonarodzeniowe w różnych rozmiarach. Zarówno w przypadku tradycyjnych nakryć, jak i bieżników świątecznych kładziemy duży nacisk na wykorzystanie tkanin najwyższej jakości. Ambasadorami i współtwórcami naszej marki są projektanci mody Eva Minge oraz Pierre Cardin. Aby Twój obrus świąteczny oraz bieżnik bożonarodzeniowy wyglądały idealnie, musisz odpowiednio dobrać je do stołu. Czy to w przypadku obrusów bożonarodzeniowych, czy to każdego innego, poprawny zwis tkaniny to około 20 centymetrów. Dobierz więc perfekcyjny rozmiar tkaniny do swojego stołu i ciesz się wyjątkowa kolacją wigilijną w gronie najbliższych!