tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Zasłony pozostałe


Zasłony spaghetti – gospodynie je pokochają


Oferowane w naszym sklepie zasłony spaghetti to idealne rozwiązanie do każdego domu. Złożone z luźno zwisających sznureczków, nie ograniczają dostępu światła do pokoi. Zasłony spaghetti to ciekawy i niebanalny sposób na udekorowanie okien: lejące się sznury przywodzą na myśl krystaliczne wodospady, a związane nabierają jeszcze większego szyku. W zasłonach spaghetti odnajdziesz to, co najlepsze wśród zasłon: funkcjonalność i prostotę, połączone z niezwykłą pomysłowością. Nasze dekoracje okienne to idealne produkty dla każdej kreatywnej pani domu.


Wyjątkowe zasłony - koronkowe zwieńczenie okna


Jeżeli nie przekonują Cię dekoracje w stylu spaghetti, zasłony koronkowe będą na pewno znakomitym pomysłem. Delikatne i zwiewne wzory zasłon koronkowych zapewniają komfort wizualny i jednocześnie nie podlegają typowym problemom z zasłonami. Koronkowa zasłona pasuje najlepiej do tradycyjnych okien, a estetyczne wycięcia na wzory przepuszczają większość światła dziennego, tworząc w pomieszczeniu przytulną i pogodną atmosferę. Koronkowe zasłony zasługują na Twoją uwagę!


Zasłony panelowe, czyli innowacyjne dekoracje okienne


Zasłony panelowe to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, zastępujące zasłony tradycyjne. Zalet zasłon panelowych jest wiele: przede wszystkim, pozwalają na pokrycie dużych przeszklonych powierzchni oraz na swobodną regulację natężenia światła wpadającego do pokoju. Dobrze nadają się do pomieszczeń biurowych, pokojów dziennych oraz gabinetów. W tego typu zasłonach, panele stanowią zarówno funkcjonalne rozwiązanie, jak i ciekawą dekorację wnętrza. Jeśli interesują Cię nowoczesne i praktyczne zasłony, panele będą najlepszym wyjściem.


Nitką subtelnie zasłoń okno


Zasłony nitkowe to nasza kolejna propozycja w kwestii zasłon okiennych. Zasłony nitki są piękne i tajemnicze. Majestatycznie spływające ku ziemi i delikatnie falujące przy każdym powiewie, zachwycą każdego gościa i domownika. Domeną nitek jest to, że wybiórczo działają na okienne widoki: zasłaniają to, co brzydkie i pozostawiają to, co ładne. Zza zasłon nitkowych dostrzega się jedynie zarysy kształtów, więc pozostawiają one wyobraźni spore pole do popisu. Zasłony nitkowe dobrze prezentują się w kuchni, w salonie oraz nawet w przejściach między pokojami: oprócz bycia zasłonami, mogą z powodzeniem zastępować drzwi! Zasłony zwykle przesłaniają widok za oknem. W brzydkie, deszczowe dni bardzo sobie tego życzysz: zasłony koronkowe i zasłony innych rodzajów dodają pomieszczeniom przytulności i oddzielają Cię od nieprzychylnego świata. Ale co z dniami, kiedy pogoda jest wspaniała i do pokoju mogłoby wpadać wiele promieni słońca? Zasłona nie zawsze musi zasłaniać. Spięta gustowną klamrą, stanowić będzie jedynie ozdobę okien, a światło słoneczne nie znajdzie przeszkód w drodze do Twojego serca i pokoju.


Zasłony na każdą kieszeń


Ceny zasłon spaghetti, zasłon koronkowych oraz zasłon panelowych oferowanych w naszym sklepie nie są wygórowane. Zaskoczy Cię więc proponowany przez nas stosunek jakości do ceny. Tak dobre i gustowne zasłony, które posłużą w Twoim domu na lata. Inwestycja w zasłony z naszego sklepu internetowego zdecydowanie się opłaca, ponieważ łączy w sobie aspekty praktyczne z dekoracyjnymi. Za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz w sposób efektywny i efektowny upiększyć swój dom, a także poczynić kroki w stronę nowego wizerunku pomieszczenia. Nie wahaj się dokonać zakupu nowych zasłon w naszym sklepie, ponieważ z pewnością będą to dobrze ulokowane fundusze.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy