Zasłony pozostałe

( ilość produktów - )
Sortowanie:
Rozwiń opcje filtrowania:
wyszysć wszystkie
Cena
Kolor

Zasłony spaghetti – gospodynie je pokochają

 

Oferowane w naszym sklepie zasłony spaghetti to idealne rozwiązanie do każdego domu. Złożone z luźno zwisających sznureczków, nie ograniczają dostępu światła do pokoi. Zasłony spaghetti to ciekawy i niebanalny sposób na udekorowanie okien: lejące się sznury przywodzą na myśl krystaliczne wodospady, a związane nabierają jeszcze większego szyku. W zasłonach spaghetti odnajdziesz to, co najlepsze wśród zasłon: funkcjonalność i prostotę, połączone z niezwykłą pomysłowością. Nasze dekoracje okienne to idealne produkty dla każdej kreatywnej pani domu.

 

Wyjątkowe zasłony - koronkowe zwieńczenie okna

 

Jeżeli nie przekonują Cię dekoracje w stylu spaghetti, zasłony koronkowe będą na pewno znakomitym pomysłem. Delikatne i zwiewne wzory zasłon koronkowych zapewniają komfort wizualny i jednocześnie nie podlegają typowym problemom z zasłonami. Koronkowa zasłona pasuje najlepiej do tradycyjnych okien, a estetyczne wycięcia na wzory przepuszczają większość światła dziennego, tworząc w pomieszczeniu przytulną i pogodną atmosferę. Koronkowe zasłony zasługują na Twoją uwagę!

 

Zasłony panelowe, czyli innowacyjne dekoracje okienne

 

Zasłony panelowe to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, zastępujące zasłony tradycyjne. Zalet zasłon panelowych jest wiele: przede wszystkim, pozwalają na pokrycie dużych przeszklonych powierzchni oraz na swobodną regulację natężenia światła wpadającego do pokoju. Dobrze nadają się do pomieszczeń biurowych, pokojów dziennych oraz gabinetów. W tego typu zasłonach, panele stanowią zarówno funkcjonalne rozwiązanie, jak i ciekawą dekorację wnętrza. Jeśli interesują Cię nowoczesne i praktyczne zasłony, panele będą najlepszym wyjściem.

 

Nitką subtelnie zasłoń okno

 

Zasłony nitkowe to nasza kolejna propozycja w kwestii zasłon okiennych. Zasłony nitki są piękne i tajemnicze. Majestatycznie spływające ku ziemi i delikatnie falujące przy każdym powiewie, zachwycą każdego gościa i domownika. Domeną nitek jest to, że wybiórczo działają na okienne widoki: zasłaniają to, co brzydkie i pozostawiają to, co ładne. Zza zasłon nitkowych dostrzega się jedynie zarysy kształtów, więc pozostawiają one wyobraźni spore pole do popisu. Zasłony nitkowe dobrze prezentują się w kuchni, w salonie oraz nawet w przejściach między pokojami: oprócz bycia zasłonami, mogą z powodzeniem zastępować drzwi! Zasłony zwykle przesłaniają widok za oknem. W brzydkie, deszczowe dni bardzo sobie tego życzysz: zasłony koronkowe i zasłony innych rodzajów dodają pomieszczeniom przytulności i oddzielają Cię od nieprzychylnego świata. Ale co z dniami, kiedy pogoda jest wspaniała i do pokoju mogłoby wpadać wiele promieni słońca? Zasłona nie zawsze musi zasłaniać. Spięta gustowną klamrą, stanowić będzie jedynie ozdobę okien, a światło słoneczne nie znajdzie przeszkód w drodze do Twojego serca i pokoju.

 

Zasłony na każdą kieszeń

 

Ceny zasłon spaghetti, zasłon koronkowych oraz zasłon panelowych oferowanych w naszym sklepie nie są wygórowane. Zaskoczy Cię więc proponowany przez nas stosunek jakości do ceny. Tak dobre i gustowne zasłony, które posłużą w Twoim domu na lata. Inwestycja w zasłony z naszego sklepu internetowego zdecydowanie się opłaca, ponieważ łączy w sobie aspekty praktyczne z dekoracyjnymi. Za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz w sposób efektywny i efektowny upiększyć swój dom, a także poczynić kroki w stronę nowego wizerunku pomieszczenia. Nie wahaj się dokonać zakupu nowych zasłon w naszym sklepie, ponieważ z pewnością będą to dobrze ulokowane fundusze.