Zasłony szyte na wymiar na przelotkach

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony szyte na wymiar, na przelotkach

Zasłony szyte na wymiar, na przelotkach to element dekoracyjny, który sprawdzi się w wielu typach aranżacji wnętrz. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu zostaną one zawieszone, będą wyglądać efektownie i korzystnie. Co więcej, dają dużą dowolność w możliwości umarszczenia, a jednocześnie można je zawiesić znacznie szybciej niż tradycyjne zasłony na taśmie.

Dlaczego warto wybrać zasłony szyte na wymiar, na przelotkach?

Zasłony szyte na wymiar warto wybrać ze względu na kilka podstawowych zalet. Pierwszą z nich jest fakt, że szycie na wymiar umożliwia idealne dopasowanie ich do rozmiarów pomieszczenia i okna. Będą perfekcyjnym uzupełnieniem bez względu na to, jakie proporcje ma okno i jak wysokie jest pomieszczenie. Kupując zasłony szyte na wymiar, można wybrać niestandardową szerokość lub długość, która może być niedostępna w sklepach z gotowymi modelami. Ponadto kupując zasłony na wymiar, można także wybrać dowolny materiał. W końcu bardzo często zdarza się tak, że zasłony są dostępne w danym kolorze, ale ciężko znaleźć ich pożądany rozmiar. Nie bez znaczenia pozostaje także jakość produktów, zamawianych za pośrednictwem naszego kalkulatora szycia ? o roli detalu, w aranżacji wnętrza, nie trzeba nikogo przekonywać!

Przelotki zamiast tradycyjnych żabek

Zasłony na przelotkach mają tę przewagę nad tradycyjnymi modelami, że wymagają one znacznie mniej zaangażowania przy zawieszaniu, w porównaniu do systemów z żabkami. Zasłonę na taśmie trzeba mozolnie przypinać, co może być czasochłonne i męczące. Zasłony na przelotkach, szyte na wymiar, wystarczy nawlec na drążek i założyć. Umarszczenie również przebiega sprawnie ? wystarczy przesunąć materiał zgodnie z upodobaniami. Zasłony na przelotkach znacznie lepiej sprawdzają się także w roli zasłaniającej wnętrze, ponieważ ich przesuwanie jest bardzo łatwe. Dzięki temu można zasłonić okno, a następnie równie szybko i łatwo je odsłonić.

Bez wątpienia warto zainwestować w zasłony na przelotkach, gdyż wglądają pięknie i łatwo dostosować je do swoich wymagań. Jednocześnie są one bardzo praktyczne, proste w zawieszaniu i wygodne w użytkowaniu. Środki wydane na takie zasłony, uszyte na wymiar, z całą pewnością są opłacalną inwestycją.