Zasłony szyte na wymiar na taśmie 5 cm

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony szyte na wymiar na taśmie 5 cm

Korzystając z oferty naszego sklepu, zyskujesz możliwość zakupu zasłon w dowolnym rozmiarze. Modele szyte na wymiar, na taśmie 5 cm czy 8 cm oraz różne inne rozwiązania, dają nieograniczoną swobodę aranżacyjną. Dzięki temu, że są szyte zgodnie z życzeniem klienta, można je otrzymać w wielu konfiguracjach.

Zasłony skrojone na miarę potrzeb

Przewaga zasłon szytych na miarę jest ogromna w porównaniu do tych, które można kupić w formie gotowych rozwiązań. Dla przykładu zasłony szyte na wymiar na taśmie 5 cm można ułożyć według własnego życzenia ? niezależnie od tego, czy lubisz niewielkie marszczenia, czy te bardziej widoczne. Oczywisty jest też fakt, że zasłony szyte na wymiar będą idealnie pasowały do danego okna oraz otaczającej go przestrzeni. Oznacza to, że bez względu na to, jaki wymiar ma okno ? standardowy czy nietypowy, za pomocą naszego kalkulatora szycia, ozdobisz je w efektowny sposób. Nie trzeba obawiać się także o długość zasłon, w przypadku niskich lub bardzo wysokich pomieszczeń. Tę kwestię także dopasujemy zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami. Pod względem praktycznym, zasłony na taśmie także są wygodniejsze w zawieszaniu i późniejszym użytkowaniu. Taśma w żaden sposób nie ogranicza w ich praniu i konserwacji.

Piękny i praktyczny element

Zasłony są elementem wnętrza, który spełnia dwie funkcje. Po pierwsze, mogą zupełnie odmienić wygląd pomieszczenia. Pełnią więc funkcję dekoracyjną. Poprzez ich zmianę, można modyfikować wygląd wnętrza, bez konieczności przeprowadzania remontu. Po drugie, zasłony pozwalają na ograniczenie wpadającego światła słonecznego, kiedy jest to potrzebne. Jednocześnie mogą być piękną alternatywą dla rolet i żaluzji, zasłaniając wnętrze domu przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Te zalety z pewnością zachęcają do zakupu zasłon. Zamawiając model na wymiar, zyskujesz pewność, iż będzie on odpowiednio godnie aranżował przestrzeń, otaczającą okno. Konfigurowanie zasłon za pomocą naszego kalkulatora szycia jest łatwe ? program samodzielnie określi jaka ilość materiału będzie konieczna do wykonania Twojego zlecenia.