Ręczniki bawełniane

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:


Ręcznik bawełniany jest miękki, puszysty i bardziej chłonny po kolejnych praniach. Jest organiczny i idealny dla skóry wrażliwej. Dodaje ciepła i osadza się delikatnie na skórze. Nie wywołuje alergii i reakcji immunologicznych. Jest mocny i trwały, dzięki czemu nadaje się do regularnego użytkowania. Stworzony jest z trwałych włókien.

Jeśli szukasz ręcznika plażowego lub basenowego, wybierz ręcznik bawełniany. Można go zabrać na siłownię, do sauny, na kemping, do łazienki lub dodać do wystroju domu. Jest lekki i łatwo mieści się w torbie. To doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących styl i naturalność.


Dlaczego ręczniki bawełniane?

 

Bawełna jest produktem naturalnym i dlatego nie zawiera żadnych substancji chemicznych. Bawełna oznacza więcej zdrowia dla Twojej skóry i ciała. Poza tym, bawełniane ręczniki są miękkie i wygodne w dotyku oraz mają wysoką chłonność wody.

Bawełna jest naturalnym włóknem pobieranym z roślin bawełny. Na całym świecie jest to bardzo znane włókno, które nie powoduje podrażnień skóry. Włókna bawełniane oddychają i doskonale chłoną wodę. Włókna naturalne są hipoalergiczne. więc roztocza kurzu, roztocza pościelowe nigdy w nich nie pozostają. Włókna bawełniane tworzą zdrowe środowisko.


Funkcjonalność i niebanalny styl

 

Ręczniki bawełniane to połączenie stylu i funkcji. Odpowiednie ręczniki są dekoracyjne, gdy wieszasz je na wieszaku na ręczniki i praktyczne, gdy ich używasz. Nadają się do osuszania skóry, gdy jesteś mokry, czy to po wzięciu prysznica, czy też, gdy się pocisz. Bawełna ma dłuższe i gęstsze pętle nici, które zatrzymują ciepło i wchłaniają dużo wilgoci.

Dodatkowo, bawełna jest przystępna cenowo w porównaniu z innymi materiałami oferującymi takie same korzyści. Jako materiał oddychający, materiał ten przepuszcza powietrze. Bawełna jest zrównoważona, biodegradowalna, a tym samym przyjazna dla środowiska. Jest łatwa w utrzymaniu. Bawełniane ręczniki z czasem i przy kolejnym praniu stają się miękkie. Bawełna jest naturalnie hipoalergiczna i łatwa do czyszczenia.