Ręczniki z bordiurą z nadrukiem

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Luksus w twojej łazience

 

Ręczniki to coś więcej niż tylko materiał, w który wycieramy mokre ręce czy ciało. Coraz częściej są ważnym elementem dekoracyjnym, a odpowiednio dobrane kolory i faktura mogą wręcz stworzyć w łazience wysublimowany klimat. Do takich luksusowych i bardzo praktycznych ozdób należą ręczniki z bordiurą z nadrukiem. Dlaczego można o nich powiedzieć, że są tak wysokiej klasy?

Przede wszystkim nasz ręcznik powstał z wysokiej jakości materiału, który oprócz świetnego wyglądu zapewnia równie dobrą trwałość i higroskopijność. To więc dobry wybór dla osób, które lubią kupować produkty piękne, dobrze pochłaniające wilgoć i takie, które posłużą wiele lat. Dobrze dobrany stylem i kolorem ręcznik, będzie przyjemny w użytkowaniu domowników i odwiedzających nas gości, którzy docenią naszą dbałość o szczegóły.
 

Znajdź swój idealny ręcznik

 

Oczywiście, każdy z nas różni się stylem i pragnie mieć produkt dostosowany do swoich potrzeb i gustu. Dlatego przygotowaliśmy różne rodzaje ręczników z bordiurą. Ręcznik z bordiurą z nadrukiem wyróżnia się tym, że możemy go dodatkowo spersonalizować. To ostatnio bardzo cenione i modne, aby przedmioty w naszym domu były oryginalne i subtelnie podkreślały styl właścicieli. Oprócz więc ozdoby, jaką jest sama bordiura, niektórzy klienci chętnie zamawiają nadruk na ręczniku. Mogą to być imiona poszczególnych członków rodziny, ich nazwisko, przezwisko czy jakiś symbol. Wniesie to trochę uśmiechu, ale sprawdzi się też jako prezent dla najbliższych. Taki ręcznik będzie wspaniałą, praktyczną pamiątką np. ze ślubu czy rocznicy innego ważnego wydarzenia.
 

Reklama

 

Ręczniki z bordiurą z nadrukiem wykorzystują często również firmy. Produkty ze swoim logo mogą dodawać do większych zakupów, dawać pracownikom w prezencie lub przeznaczyć na użytek wewnętrzny. Wykorzystanie takiego ręcznika będzie wtedy nieco inne, ale sprawdzi się też w mniej oficjalnych sytuacjach jak plaża, czy wypad w góry. Klienci i pracownicy obdarowani takim prezentem bardziej przywiążą się do marki i będą ją niemo reklamować podczas użytkowania.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com