Narzuty wzory geometryczne

( ilość produktów - )
Sortowanie:
Rozwiń opcje filtrowania:
wyczyść wszystkie
Cena
Kolor
Rozmiar

Najmodniejsze narzuty: wzory geometryczne odmienią Twoją sypialnię!

 

Dziergana, pikowana, a może tkana? Narzuta nie musi być nudna! Piękny pled na łóżku nie tylko odizoluje pościel od kurzu, ale również przyozdobi i nada charakteru pomieszczeniu. Wybierz narzutę z wzorem geometrycznym, kwiatowym patternem lub tkaninę wyróżniającą się oryginalnym kolorem.

 

Kameralna, przytulna i piękna – Twoja nowa sypialnia

 

Pokój sypialny to miejsce stworzone do wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Kącik, w którym przygotowujesz się do snu i regenerujesz siły, musi być wygodny i przytulny. W niewielkiej przestrzeni należy zwrócić uwagę na najmniejszy szczegóły – lampę, ceramikę, czy narzutę. Wzory geometryczne, oryginalne kolory, czy wyjątkowe dodatki sprawią, że Twoja sypialnia pokaże, co Ci w duszy gra.

 

Gra z detalem

 

Najprostszą metodą na stworzenie intymnej, ale i oryginalnej przestrzeni jest zaakcentowanie wybranej sekcji pokoju. W sypialni najlepiej wyróżnić łóżko, które zwykle stanowi punkt centralny pomieszczenia. Spójny styl wnętrza tworzą elementy dekoracyjne – poduszki, punktowe oświetlenie przy ramie lub oryginalna narzuta. Wzory geometryczne będą świetnym pomysłem, jeśli pokój wydaje się być ciasny, a łóżko – za małe. Figury ułożone w różnobarwną rozetę optycznie powiększą pomieszczenie. Możesz również bawić się kolorem – koc lub lampa w kolorze słonecznej żółci zdominuje wystrój sypialni i zapewni niesamowity wygląd!