Ręczniki plażowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Poczuj letni klimat – wybierz ręcznik plażowy!


Nie możesz doczekać się wypoczynku na słonecznej plaży? Ręcznik plażowy to podstawowy element, bez którego nie może obyć się żaden plażowicz. Ręcznik plażowy pomoże przede wszystkim w szybkim osuszeniu ciała po kąpieli w morzu,  ale także, rozpostarty bezpośrednio na piaszczystej plaży pozwoli na wygodną kąpiel słoneczną. Opalanie i wygrzewania się na ręczniku w letnim słońcu może mieć miejsce nad jeziorem czy basenem, a ręcznik plażowy z pewnością przyda nam się również na pływalni. Barwne ręczniki plażowe są elementem wyróżniającym nas w tłumie wypoczywających na plaży turystów. Egzotyczne wzory, jaskrawa kolorystyka i grafika związana z czasem wakacji, to najczęstsze motywy pojawiające się na plażowych ręcznikach. Ręcznik plażowy możemy dobrać także do koloru naszego kostiumu kąpielowego. Charakterystyczna barwa lub wzór ręcznika pomogą nam również w odnalezieniu rzeczy, które pozostawiliśmy na nim na plaży. 
 

Aktualne trendy w ręcznikach plażowych


Styliści marki Eurofirany stworzyli kolekcję ręczników plażowych w niezwykłych barwach oraz deseniach  pozwalających nam wyróżnić się z tłumu plażowiczów i podkreślić indywidualny styl. Najmodniejsze są widoczne z daleka jaskrawe barwy,  egzotyczne i botaniczne wzory w atrakcyjnych kontrastujących kolorach. Z naszą letnią stylizacją w jasnych, radosnych i kojarzących się z wakacjami kolorach zestawić możemy także opowiadający nam kolorystycznie  plażowy ręcznik.  Spędzanie czasu z rodziną w miłej atmosferze wspólnych wakacyjnych chwil nie może się obyć bez odpowiednio dobranych ręczników. Każdy członek rodziny może wybrać swój indywidualny deseń i ulubiony kolor; ręcznik może być jedno lub wielokolorowy. Ważny jest także odpowiedni, czyli dopasowany do osoby rozmiar ręcznika. Miękki i puszyste ręczniki plażowe w rozmiarach 70x140 cm, 90x150 cm czy 80x160 cm gwarantują komfort oraz przyjemność użytkowania zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
 

Czym kierować się w wyborze ręcznika plażowego?


 Jeśli chodzi o skład produktu dobrym wyborem są  szybkoschnące ręczniki plażowe z mikrofibry, a także naturalna i ponadczasowa bawełna frotte. Szybkoschnące ręczniki są cienkie i lekkie, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca w plażowej torbie. Z kolei bawełniane ręczniki plażowe zachęcają naturalną bawełnianą przędzą, która jest niezwykle przyjemna w dotyku i delikatna dla skóry. Dobrym wyborem są również ręczniki z włókien bambusowych, bardzo wytrzymałe, odporne na rozwój bakterii i grzybów.