• slid
Pierre Cardin Komplet ręczników MALIBU

Pierre Cardin Komplet ręczników MALIBU

Nr Katalogowy: 74956
Rozmiar: 30 X 50 cm, 50 X 90 cm, 70 X 140 cm
Produkt niedostępny
178,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Biel to kolor czystości i jasności. Jako dodatek nadaje się do każdego wnętrza. Co powiesz na zestaw ekskluzywnych ręczników z kolekcji Pierre Cardin w kolorze białym, które zdobi srebrny haft Pierre Cardin Paris?
Komplet ręczników Pierre Cardin tworzą trzy ręczniki w różnych rozmiarach zapakowane w eleganckie, sygnowane logo francuskiej marki pudełko. To świetna propozycja na gustowny prezent dla osoby, która ceni sobie wysoką jakość, dobry design i elegancję najwyższej próby.
Ręczniki wchodzące w skład zestawu Malibu zostały wykonane z egipskiej bawełny, która świetnie wchłania wilgoć i jest bardzo przyjemna w dotyku.

Dane techniczne:

rozmiar:  30 X 50 cm
                 50 X 90 cm
                 70 X 140 cm

rozmiar opakowania: 46 X 34 X 9.5 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.