Firany gotowe na taśmie

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Firana o strukturze deszczyku dekorowana falbanami - 140 x 270 cm
OUTLET
Firana o strukturze deszczyku dekorowana falbanami - 140 x 270 cm

Firana o strukturze deszczyku dekorowana falbanami, kolor miętowy

140 x 270 cm taśma
43,50 zł
Najniższa cena z 30 dni: 43,50 zł
Cena regularna: 83,90 zł
Firana gotowa VANESA o strukturze drobnej siatki - 350 x 270 cm
PROMOCJA -20%
NOWOŚĆ
Firana gotowa VANESA o strukturze drobnej siatki - 350 x 270 cm

Firana gotowa VANESA o strukturze drobnej siatki, kolor biały

350 x 270 cm taśma
132,72 zł
Najniższa cena z 30 dni: 165,90 zł
Cena regularna: 165,90 zł

Aranżacja wnęki okiennej ma ogromny wpływ na wygląd całego wystroju wnętrza. Nie może zabraknąć w niej przede wszystkim firan, najlepiej tych wykończonych praktyczną taśmą marszczącą, która znacząco ułatwia efektowne układanie tkaniny w mniej lub bardziej wyraziste fałdy. Firany na taśmie dostępne są w wielu wariantach, różniących się między sobą wykorzystanym do produkcji materiałem, jego strukturą, kolorem oraz wykończeniem, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do każdego stylu aranżacyjnego wnętrza.

Firany na taśmie - wygoda i praktyczność

Firany na taśmie to najwygodniejszy w użyciu rodzaj firan, pozwalający na szybkie zawieszenie dekoracji i jej wygodne modyfikowanie. Tkanina wykończona przy pomocy taśmy z opcją dowolnego marszczenia może być zawieszona nad oknem przy pomocy zwykłych żabek. Firana na taśmie pozwala na wprowadzanie zmian w aranżacji w zależności od potrzeb i oczekiwań. Może być prosta i gładka lub wyraziście pofalowana. Dekoracja tego typu umożliwia również wygodne korzystanie z okna czy balkonu. Jest wygodna do zsuwania i rozsuwania, a po wypraniu zachowuje swój oryginalny kształt i zapewnia aranżacji okiennej niezawodnie doskonały wygląd.

Firany na taśmie - klasyczna biel czy kolor?

Szeroki wybór firan na taśmie urozmaicony jest zarówno pod kątem zastosowanego materiału i jego struktury, jak i pod względem koloru. Firany na taśmie w odcieniach bieli to rozwiązanie najbardziej uniwersalne, klasyczne i ponadczasowe. Tkaniny tego typu dobrze prezentują się w każdym zestawieniu kolorystycznym, efektownie rozjaśniają wnętrze i nadają aranżacji eleganckie wykończenie. Bardziej oryginalne i nietypowe są natomiast firany na taśmie kolorowe. Produkty te mogą przyjmować barwy pastelowe lub wyraziste, niekiedy bywają także ozdobione wzorem. Ciekawą alternatywą dla takich rozwiązań okazują się również firany na taśmie zdobione - przeszywane błyszczącą nicią, z cekinami, falbanami czy haftem.

Firany na taśmie długie

Firanki na taśmie to produkty gotowe. Mogą zdobić wnęki okienne natychmiast po zakupie. Poszczególne modele często dostępne są w kilku wariantach wymiarowych - przede wszystkim w wersji długiej oraz krótkiej. Firany na taśmie długie są eleganckie i uniwersalne. Doskonale prezentują się w sypialni, w salonie i jadalni. Z kolei firany na taśmie krótkie sprawdzają się przede wszystkim w pomieszczeniach, gdzie wnęka okienna znajduje się tuż nad meblami, na przykład łóżkiem czy komodą. Rozwiązanie to jest wygodne i prezentuje się we wnętrzu bardzo przytulnie. Firany na taśmie występują także w wersji bardzo krótkiej, czyli w formie tak zwanych zazdrostek. Takie produkty stosuje się głównie w kuchni, gdzie najistotniejsza jest praktyczność firanek.

Firany na taśmie to najlepszy wybór do nowoczesnych wnętrz. Produkty cieszą swoją funkcjonalnością, a także pięknym i efektownym wyglądem. Stworzona z ich pomocą dekoracja okienna prezentuje się atrakcyjnie i nie wymaga od użytkownika dużego wysiłku w jej wystylizowanie.