Firany ze wzorem kwiatowym,botanicznym

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Firany ze wzorem kwiatowym lub botanicznym

Firany ze wzorem kwiatowym lub botanicznym dostępne w sklepie Eurofirany to gwarancja najwyższej jakości tego typu produktów. Motyw florystyczny może skutecznie wzbogacić każde wnętrze i ożywiać je. Kwiaty na materiałach są deseniem ponadczasowym, cieszącym się sporą popularnością. Firany można użyć również jako zasłony, które ograniczają dostęp światła do pomieszczenia w zależności od grubości splotu tkaniny, lub jako świetny element ozdobny.

Firany jako świetna dekoracja

W ofercie sklepu Eurofirany można znaleźć bogatą ofertę kolorystyczną firan ze wzorem kwiatowym lub botanicznym. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Dostępne warianty to chociażby dekoracja okienna o kolorze stalowym, która świetnie sprawdzi się w domach lub mieszkaniach w stylu nowoczesnym, w którym rządzą stonowane barwy. Istnieje również możliwość nabycia dodatków w postaci zazdrostek, które będąc przedstawicielami stylu rustykalnego, nadadzą kuchni odpowiedni, ciepły i swojski klimat. Sam motyw kwiatów jest polecany do pomieszczeń w stylu eko, boho lub trzymających się we wciąż modnym klimacie miejskiej dżungli.

Wysoka jakość materiałów

Firany ze wzorem kwiatowym lub botanicznym dostępne w sklepie Eurofirany to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz długiej żywotności produktów. Stworzone z wyselekcjonowanych materiałów, są w stanie odpowiadać na najbardziej wymagające potrzeby klientów. Dla przykładu zazdrostki są wykonane z bawełny, natomiast zdobienia zostały wykonane starannie dobranymi nadrukami, w tym przypadku ponadczasowych kwiatów. Inne modele firan zostały wykonane z lekkiej etaminy, matowych tkanin z wypukłym nadrukiem piankowym, a ponadto dostępne są także firany z nadrukiem trójwymiarowym.

Różne zastosowanie firan

Firany ze wzorem kwiatowym lub botanicznym to nie tylko ozdoby wiszące na oknach. W ofercie sklepu Eurofirany możliwe jest nabycie pełnych zasłon, chroniących skutecznie pomieszczenie przed promieniami słonecznymi lub zasłon półprzezroczystych, które nadadzą się świetnie w okresie letnim, gdy chcemy naświetlić pomieszczenie naturalnym światłem. Kategoria firan ze wzorem kwiatowym lub botanicznym to również wiele ciekawych dodatków do okien, które zostały przygotowane z myślą o wielu stylach wnętrz. Dzięki temu wpasują się w każdą aranżację, wprowadzając do niej naturalne ciepło i przytulność.

Najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach

Eurofirany to gwarancja najlepszej jakości przedstawianych w ofercie produktów. Już od kilkudziesięciu lat nasza firma dba o spełnianie najbardziej wymagających oczekiwań klientów, jednocześnie ciągle poszerzając gamę swoich produktów w toku ciągle zmieniających się trendów. O wspomnianej gwarancji jakości może świadczyć spora grupa zadowolonych i stałych klientów, która z biegiem czasu ciągle się powiększa.