tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Wzory kwiatowe


Piękne narzuty - wzory kwiatowe, które podbiją Twoje serce

Gdy urządzasz sypialnię, najczęściej w pierwszej kolejności kupujesz meble, lampy czy pościel, a następnie planujesz odpowiednie dekoracje i dodatki. W tym momencie warto pomyśleć o czymś, co niektórym umyka, a jest rzeczą bardzo ważną w sypialni. O czym mowa? O narzucie! Ponieważ do odważnych świat należy, przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych narzut. Wzory kwiatowe, które jak żadne inne dodają uroku pomieszczeniu, są ich głównym motywem. Stanowią świetną ozdobę i nadadzą niepowtarzalnego charakteru. Nie zwlekaj dłużej i już dziś odmień swoją sypialnię z nową narzutą w kwiatowe wzory!


Funkcjonalne rozwiązania przede wszystkim


Podążanie za modowymi trendami w aranżacji wnętrz i dbałość o każdy szczegół przy urządzaniu pomieszczenia są ważne, ale równie istotne są praktyczne rozwiązania. Robimy wszystko, aby wśród oferowanych przez nas produktów znajdowały się tylko takie, w których wzornictwo idzie w parze z funkcjonalnością. Dlatego oferujemy tylko wyjątkowe narzuty. Wzory kwiatowe są doskonałą dekoracją, a tkanina sprawia, że stają się rzeczą bardzo użyteczną. Taką narzutą możesz bez większych trudności szybko przykryć pościel. Sprawdzi się to chociażby w przypadku niespodziewanych gości, którym może niekoniecznie chcesz pokazywać, jak wygląda twoje niezaścielone łóżko. Ponadto narzuta działa jak swego rodzaju „ochraniacz" przed zabrudzeniami albo kurzem. W razie czego sprawnie można ją wytrzepać i gotowe! Zrób sobie prezent w postaci pięknej narzuty i przekonaj się, jak dobrze jest ją mieć w swojej sypialni.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy