Pierre Cardin ręcznik Leo

Pierre Cardin ręcznik Leo

Nr Katalogowy: 29106
Rozmiar: 30 X 50 cm
Produkt dostępny
15,00 PLN
12,00 PLN
oszczędzasz: 3,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Uniwersalny kolor to taki, który prezentuje się dobrze z każdym innym kolorem. Lubisz proste rozwiązania? Cenisz sobie jakość wykonania i dobrą prezencję? Oto ręcznik LEO z kolekcji Pierre Cardin, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej osoby.
Ręcznik Leo w kolorze grafitowym zachwyca swoim designem i przyjemnym w dotyku materiałem. To ręcznik, który dedykujemy osobom mającym coś z lwa: silnym fizycznie, odważnym, lubiącym sporty ekstremalne, nie bojącym się nowych wyzwań.
Ręcznik LEO występuje w kilku rozmiarach, co daje możliwość stworzenia praktycznego kompletu ręczników. Baw się kolorami, ręcznik LEO występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Kolor grafitowy możesz rozjaśnić ręcznikami LEO w kolorze srebrnym. Grafit prezentuje się również doskonale z wprawiającym w dobre samopoczucie fioletem.

Dane techniczne:

długość: 50 cm
szerokość: 30 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
 

Inne z aranżacji