400-499 gr/m2

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Klasyczne ręczniki łazienkowe

 

Ręczniki łazienkowe muszą spełniać szereg oczekiwań, które stawiają nawet najbardziej wymagający klienci. Przede wszystkim jest to doskonała chłonność, miękkość w dotyku, a ponad to także estetyczny wygląd i jakość wykonania. To wszystko razem świadczy o tym, czy ręcznik będzie chętnie używany, czy też nie. W domowym zaciszu świetnie sprawdzają się ręczniki o gramaturze 450-499 GSM. Są one dość grube i masywne, przez co trzeba uważać przy zakupie dużych ilości - mogą nie zmieścić się w szafie i ciężko wyprać więcej niż kilka takich ręczników naraz. Są grube w dotyku, czas schnięcia jest uznawany za średni - nie schną tak szybko jak ręczniki plażowe, ale wysychają dużo szybciej niż najbardziej "mięsiste" z ręczników. Są miłe w dotyku, a jeżeli są wykonane z bawełny, to spełniają oczekiwania klientów związane z chłonnością i szybkością schnięcia. Biorąc po uwagę, że są to najczęściej wybierane ręczniki do domu, to warto sprawdzić asortyment sklepu - dostępność wzorów i kolorów zapiera dech w piersiach.
 

Cienkie ręczniki łazienkowe

 

Jeżeli chodzi o ręczniki o gramaturze 400-449 gram na metr kwadratowy, to nadają się one świetnie do użytku domowego w wilgotnych warunkach. Zaskakująco dobrze spełniają swoją rolę, znakomicie wycierają ciało. Są cieńsze od wymienionych wyżej ręczników o większej gramaturze, ale z kolei jeszcze szybciej schną i są bardziej higieniczne. Co więcej - zajmują mniej miejsca w szafie i można prać większą ilość takich ręczników w pralce naraz, biorąc pod uwagę udźwig kilogramowy bębna. Co więcej, w sklepie www.eurofirany.com.pl to właśnie te ręczniki są sprzedawane w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Podsumowując całość - ręczniki o gramaturze od 400-499 g/m2, to ręczniki świetnie spełniające swoją rolę w łazience i poza nią. Są dostępne w wielu wzorach i kolorach, dlatego można je dopasować do wystroju każdej łazienki. Dodatkowo, dzięki swojej uniwersalności, są świetnym pomysłem na prezent, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.