• slid
  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczEurofirany multimedalistą Targów Poznańskich

Eurofirany multimedalistą Targów Poznańskich


Eurofirany multimedalistą Targów Poznańskich

 Rzadko się zdarza, by jedna firma zdominowała rywalizację o najważniejsze z targowych wyróżnień. A jednak. Gwiazdą tegorocznych targów Home Decor w Poznaniu były Eurofirany z Żywca, zdobywca czterech Złotych Medali.                  

Eurofirany, największy polski importer firan, zasłon oraz dodatków do dekoracji wnętrz, wystawia się w Poznaniu od 17 lat. Bogusław Choczyński, wspówłaściciel firmy,  wielokrotnie  był wyróżniany. W ubiegłym roku firma zdobyła dwa złote trofea. W tym cztery, ustanawiając targowy rekord ponieważ żadnej innej polskiej marce dotychczas się to nie udało. 

 

– Złoty medal Poznańskich Targów to prawdziwy prestiż. Ma realne przełożenie na biznes. Dlatego uważam, że warto się o niego starać – mówi właściciel Eurofiran. 

 

Firma z Żywca to najlepszy przykład idealnego modelu biznesowego i najwyższego poziomu polskiego wzornictwa. Właściciele Eurofirany Bogusława i Bogusław Choczyńscy zatrudniają obecnie 300 pracowników będąc tym samym jednym z większych przedsiębiorstw prywatnych na Podbeskidziu, aktywnie uczestniczy w życiu regionu hojnie wspierając lokalne inicjatywy. Bezprecedensowym w skali naszego kraju było ufundowanie przez właścicieli firmy Eurofirany nowej hali gimnastycznej i sal lekcyjnych w jednej z żywieckich szkół.

 

Firma sama projektuje swoje kolekcje, współpracując z uznanymi dizajnerami. Zamawia je za granicą i reeksportuje. To nowa polska specjalność. Swoje kolekcje sprzedaje w krajach ościennych – we wszystkich, z którymi Polska graniczy.

 

– Prawdziwą sztuką jest tak pokazać produkt, by wzbudził zachwyt klientów. I to potrafimy. Nasze produkty są specjalnie zaprojektowane dla nas i stanowią autorskie kolekcje. Bardzo istotna jest również jakość i najnowsze wzornictwo. Współpracujemy z uznanymi projektantami. Jedną z nagrodzonych kolekcji zaprojektowała dla nas Ewa Minge, ceniona na świecie polska projektantka. Dzięki tej współpracy możemy osiągnąć efekt synergii – sprzedaż jest wspierana siłą dwóch znanych i renomowanych za granicą marek – mówi Bogusław Choczyński.

 

Właściciel Eurofiran podkreśla, że takiego zainteresowania Targami Poznańskimi jak w tym roku, jeszcze nie było. Klienci zagraniczni doceniają meble i wzornictwo. Dlatego uważa, że choć w targach uczestniczy już od 17 lat, nadal warto się wystawiać w Poznaniu. – Obecność tutaj to okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia nowych klientów. Kontakty z naszymi stałymi odbiorcami pielęgnujemy przez cały rok, m.in. podczas prezentacji w Żywcu-–  podkreśla Bogusław Choczyński.

Źródło: www.zywiec.pl

kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto