tkaniny 20 proc
  • slid
  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczEurofirany multimedalistą Targów Poznańskich

Eurofirany multimedalistą Targów Poznańskich


Eurofirany multimedalistą Targów Poznańskich

 Rzadko się zdarza, by jedna firma zdominowała rywalizację o najważniejsze z targowych wyróżnień. A jednak. Gwiazdą tegorocznych targów Home Decor w Poznaniu były Eurofirany z Żywca, zdobywca czterech Złotych Medali.                  

Eurofirany, największy polski importer firan, zasłon oraz dodatków do dekoracji wnętrz, wystawia się w Poznaniu od 17 lat. Bogusław Choczyński, wspówłaściciel firmy,  wielokrotnie  był wyróżniany. W ubiegłym roku firma zdobyła dwa złote trofea. W tym cztery, ustanawiając targowy rekord ponieważ żadnej innej polskiej marce dotychczas się to nie udało. 

 

– Złoty medal Poznańskich Targów to prawdziwy prestiż. Ma realne przełożenie na biznes. Dlatego uważam, że warto się o niego starać – mówi właściciel Eurofiran. 

 

Firma z Żywca to najlepszy przykład idealnego modelu biznesowego i najwyższego poziomu polskiego wzornictwa. Właściciele Eurofirany Bogusława i Bogusław Choczyńscy zatrudniają obecnie 300 pracowników będąc tym samym jednym z większych przedsiębiorstw prywatnych na Podbeskidziu, aktywnie uczestniczy w życiu regionu hojnie wspierając lokalne inicjatywy. Bezprecedensowym w skali naszego kraju było ufundowanie przez właścicieli firmy Eurofirany nowej hali gimnastycznej i sal lekcyjnych w jednej z żywieckich szkół.

 

Firma sama projektuje swoje kolekcje, współpracując z uznanymi dizajnerami. Zamawia je za granicą i reeksportuje. To nowa polska specjalność. Swoje kolekcje sprzedaje w krajach ościennych – we wszystkich, z którymi Polska graniczy.

 

– Prawdziwą sztuką jest tak pokazać produkt, by wzbudził zachwyt klientów. I to potrafimy. Nasze produkty są specjalnie zaprojektowane dla nas i stanowią autorskie kolekcje. Bardzo istotna jest również jakość i najnowsze wzornictwo. Współpracujemy z uznanymi projektantami. Jedną z nagrodzonych kolekcji zaprojektowała dla nas Ewa Minge, ceniona na świecie polska projektantka. Dzięki tej współpracy możemy osiągnąć efekt synergii – sprzedaż jest wspierana siłą dwóch znanych i renomowanych za granicą marek – mówi Bogusław Choczyński.

 

Właściciel Eurofiran podkreśla, że takiego zainteresowania Targami Poznańskimi jak w tym roku, jeszcze nie było. Klienci zagraniczni doceniają meble i wzornictwo. Dlatego uważa, że choć w targach uczestniczy już od 17 lat, nadal warto się wystawiać w Poznaniu. – Obecność tutaj to okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia nowych klientów. Kontakty z naszymi stałymi odbiorcami pielęgnujemy przez cały rok, m.in. podczas prezentacji w Żywcu-–  podkreśla Bogusław Choczyński.

Źródło: www.zywiec.pl

kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy