• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

Salon Gliwice (CH FORUM) poszukuje na stanowisko: Dekorator - Sprzedawca

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Dekorator - sprzedawca

Miejsce pracy: Gliwice – CH FORUM

Zadania:

Dbanie i przygotowanie ekspozycji towarów w salonie zgodnie z wyznaczonymi standardami,
Nadzór nad poprawną ekspozycją towarów,
Koordynacja na wyglądem/wystrojem witryny sklepowej.

Wymagania:

Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,
Dobra organizacja pracy,
Wyobraźnia przestrzenna,
Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy:

Motywacyjny system wynagrodzeń,
Umowę o pracę,
Rozwój zawodowy - system szkoleń,
Pracę w pełnym pasji zespole,
Możliwość projektowania niepowtarzalnych aranżacji okien.

CV prosimy wysyłać na adres anetak@eurofirany.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

DODANO: czwartek, 2 listopad 2017