Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczWielkanocna niespodzianka eurofiran

Wielkanocna niespodzianka eurofiran


Wielkanocna niespodzianka Eurofiran

To było niezapomniane popołudnie. W salonie EUROFIRANY w Centrum Handlowym IKEA Janki zaroiło się od gwiazd i dzieci, które wspólnie malowały pisanki i zajączki. W Wielkanocnym spotkaniu udział wzięli: Anna Czartoryska, Beata Tadla z synem Jasiem, Anna Samusionek, Artur Chamski, Paweł Stasiak, Marta Kielczyk, Przemysław Saleta, Jarosław Jakimowicz, Olga Borys, Magda Modra i Małgorzata Walewska. Na imprezie nie mogło zabraknąć Bogusława Choczyńskiego, właściciela firmy EUROFIRANY, największego na polskim rynku dystrybutora w branży dekoracji wnętrz.

Znani i lubiani malowali wraz z dziećmi z Domu Dziecka nr 9 w Warszawie wielkanocne ozdoby. Tak ozdobione wspólnie małe „dzieła sztuki” wraz z autografami gwiazd, sprzedane zostaną na aukcji internetowej, a uzyskane w ten sposób pieniądze trafią na konto Domu Dziecka nr 9 w Warszawie.
 

kategoria foto
kategoria foto

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu