Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Bieżnik TIARA 2 - 40 X 180 cm - biały

kliknij by powiększyć najedź kursorem by powiększyć
Bieżnik TIARA 2 - 40 X 180 cm - biały 1
Bieżnik TIARA 2 - 40 X 180 cm - biały 2
Bieżnik TIARA 2

Bieżnik TIARA 2

Elegancki obrus z kolekcji TIARA uszyty został w formie bieżnika z myślą o amatorach czystej formy, z połyskliwej lecz niezobowiązującej tkaniny satynowej i ozdobiony delikatnym pasem błyszczących kryształków, co nadaje mu szlachetności

Rozmiar: 40 X 180 cm Kolor: biały Nr katalogowy: 72891
cena: 38,00 PLN / szt.

Towar niedostępny


Dostępne rozmiary


Elegancki obrus z kolekcji TIARA uszyty został w formie bieżnika z myślą o amatorach czystej formy, z połyskliwej lecz niezobowiązującej tkaniny satynowej i ozdobiony delikatnym pasem błyszczących kryształków, co nadaje mu szlachetności.  Idealny wybór  zarówno jako uzupełnienie zasłony gotowej TIARA, jak również jako dodatek do wnętrz w stylu glamour, oraz  dekoracja ascetycznych, nowoczesnych wnętrz. 
 

Dane techniczne

 

długość: 180 cm
szerokość: 40 cm
skład: 100% poliester


Rodzina produktów
Zobacz więcej

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu