tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Koce gładkie jednokolorowe


Koce jednokolorowe – niezastąpione w każdym domu


Dla niektórych jedynie dekoracja i dodatek, a dla innych coś, bez czego nie mogą wyobrazić sobie chłodniejszych wieczorów. Tak czy inaczej, koce jednokolorowe to taki element wyposażenia, który zawsze warto mieć w swoim domu. Nigdy nie wiadomo bowiem, kiedy mogą Ci się przydać. Ogromną zaletą koców jednokolorowych jest ich uniwersalność. Nie posiadają żadnych dodatkowych zdobień, które mogłyby ograniczać dekoratorskie zamysły. Dzięki klasycznemu wyglądowi łatwo dopasować je do mebli, czy firanek. Dlatego właśnie jeśli lubisz często zmieniać aranżację wnętrza w swoim mieszkaniu lub nie jesteś do końca zdecydowana na konkretny styl, zdecyduj się na gładki koc, który z pewnością będzie pasował do większości dekoracji.


Koce dobre na pogodę i niepogodę


Koce kojarzymy przede wszystkim z niezbyt przyjemną aurą. Podczas deszczu czy chłodu można się pod nimi skryć z kubkiem gorącej kawy lub herbaty w dłoni. Zapewniają ciepło i uczucie komfortu. Dlatego są idealne podczas odpoczynku po pracy czy szkole. Co więcej, koc może stanowić także rodzaj narzuty na kanapę, sofę albo łóżko. Sprawdzi się również jako wyjście awaryjne, jeśli w przypadku niezapowiedzianej wizyty ktoś będzie spał w Twoim domu, a Tobie braknie kołder. To jednak nie wszystko! Równie dobrze koc możesz wykorzystać przy okazji ładnej pogody! Jak to możliwe? Otóż możesz go zabrać chociażby na piknik ze znajomymi lub rodziną. Cóż jest przyjemniejszego od relaksu na łonie natury?

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy