Lotos - harmonia turkusu

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
LOTOS - harmonia turkusu


Kwiat lotosu w kulturze indyjskiej symbolizuje dojrzałość, wolność i równowagę ciała i ducha. Idealna zgodność i równowaga: myśli i przeżyć,  przeszłości i przyszłości,  Stan przyjemnego poczucia ładu, porządku, zgodnej całości. Poczucie harmonii w życiu i najbliższym otoczeniu przywodzi na myśl spokój,  odprężenie, radość doznań i przeżyć,  zachowanych w idealnej równowadze. 

Kolekcję LOTOS tworzą elementy charakteryzujące się równowagą kolorów i form. Głęboki, granatowy kolor tła delikatnie wpada w odcienie turkusu. Taki bazowy kolor sprawia, że razem z detalami w odcieniach złota, powstaje harmonijna, przemyślana kompozycja. 

Niezwykła kolekcja LOTOS pozwala stworzyć wnętrza pełne równowagi, a jednocześnie daje pełną wolnośc w tworzeniu własnej aranżacji. Szeroka gama produktów z kolekcji LOTOS daje możliwość komponowania każdego pomieszczenia w domu. Miękkie pościele z wysokiej jakości makostatyny i Tencelu oraz efektowane koce wprowadzają do sypialni spokój i przytulną atmosferę. Eleganckie lampy stołowe rozświetlają wnętrze. Niebanalne, welwetowe zasłony z detalami w odcieniach złota, korespondują kolorystycznie z obrazami i szkłem dekoracyjnym. Dzięki nim salon stanie się oazą spokoju i równowagi. Puszyste ręczniki z efektownym wzorem odmienią wnętrze łazienki i podkreśla charakter wnętrza.