tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Męska rzecz


Najlepsze poduszka dla chłopaka


Dobry sen jest bardzo ważny – dlatego też chcemy Ci zaproponować najlepsze poduszki dekoracyjne i poszewki, które będą wyglądać dobrze we wnętrzach zamieszkiwanych przez mężczyzn (i nie tylko!). Serdecznie polecamy zapoznanie się z licznymi propozycjami z naszej oferty – każdy Pan znajdzie wśród naszych wzorów coś dla siebie, w kolorystyce i wzorze dobranym do swojego wnętrza. Stonowane, klasyczne kolory, a może bardziej energetyczne, młodzieżowe wzornictwo? Każdy z Panów znajdzie u nas coś dla siebie!


Poduszka dla mężczyzny i jego mieszkania


Mieszkanie mężczyzny odznacza się nieco innym wystrojem niż wnętrza rodzinne, czy zamieszkiwane przez reprezentantki płci pięknej. Podobna zasada dotyczy pokoju chłopczyka czy nastolatka – polecamy naszym klientom inne aplikacje niż te, które sprawdzą się w pozostałych wnętrzach. W oferowanych przez nas wzorach znajdzie się coś dla każdego Pana – pełno w naszej ofercie inspiracji motoryzacją, także retro, podróżami, klasycznymi, uniwersalnymi wzorami takimi jak krata, które najlepiej nadają się na poduszkę dla chłopaka. Poduszki dekoracyjne inspirowane znanymi postaciami, wspomnieniami z popularnych wśród turystów miast czy też nawiązujące do popkultury to tylko nieliczne spośród wybranych przez nas dla Ciebie i Twojego mężczyzny opcji. Coś dla siebie znajdą także fani zwierzaków – posiadamy liczne poduszki i poszewki z psiakami, kotami i innymi zwierzakami z całego świata. Świetnie zgrają się one z obrazami inspirowanymi fauną i florą. Bez problemu dopasujesz więc poduszkę do wystroju męskiego mieszkania lub pokoju.


Poduszka dekoracyjna – uzupełnienie idealne


W męskim wnętrzu zazwyczaj nie dominują dekoracje. Ramki na zdjęcia czy ceramiczne dekoracje trafiają się sporadycznie, a znacznie częściej swoje miejsce w takim wnętrzu znajdują przedmioty użytkowe, takie jak poduszki dla mężczyzny. Niewielki gadżet, ale zupełnie wystarczający, by sprawić, że wnętrza staną się przytulne i będą wyglądać atrakcyjniej. Czasami niewielki akcent kolorystyczny w formie dekoracyjnej poduszki jest wystarczający, bo odświeżyć nieco już nudne miejsce lub uzupełnić swój własny, dopiero wykończony kącik. Serdecznie polecamy wszystkim Panom taką formę mieszkaniowej dekoracji, która dodatkowo świetnie sprawdzi się jako oparcie podczas seansu filmowego lub jako dodatkowa poduszka w czasie odwiedzin gości. Do tego już tylko miękki koc i miły wieczór gotowy. Poduszka dla chłopaka to niezbędny przedmiot w każdym domu – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wyborem poszewek i poduszek dekoracyjnych do męskich wnętrz.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy