tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Postacie


Portrety i kobiety

 

Piękne portrety można nabyć w przyjemny sposób w naszym sklepie internetowym. Ludzkie postacie, twarze, a szczególnie urodziwe kobiety od zawsze były ulubionym tematem artystów. Nie bez powodu obrazy z postaciami są chętnie wieszane w domach gwoli ozdoby, a obrazy kobiet stanowią efektowną i niebanalną dekorację. Zamów już dziś wyjątkowy portret i umieść go na honorowym miejscu!

 

Zachwyć się obrazami z postaciami

 

Obrazy, na których królują postacie, to dzieła wyjątkowe. Sylwetka człowieka jest pełna harmonii, a dobrze wkomponowana w oryginalne tło, może stanowić piękną ozdobę sypialni. W naszej ofercie znajdują się różnorodne tematycznie obrazy, postacie jednak są wyborem odpowiednim dla osób odważnych i ceniących oryginalne podejście do sztuki. Proponujemy Ci zarówno obrazy postaci całych, jak i portrety wykonane "z bliska". Każdy z pewnością dobierze obraz zgodny z jego upodobaniami.

 

Kobiecość na płótnie – synonim piękna

 

Postać kobieca o nienagannej figurze emanuje powabem i przyciąga wzrok. Uwieczniona na płótnie kobieta będzie cieszyć oko w każdym momencie. Obrazy kobiece to jednak nie tylko obrazy z kobietami – to również sztuka tworzona przez kobiety. Takie dzieła także oferujemy w naszym sklepie internetowym. Wystarczy zamówić produkt, a obraz stworzony z niezwykłą starannością przez artystę lub artystkę o niecodziennej wrażliwości zawiśnie w Twoim przedpokoju.

 

Ciekawe techniki, różnorodne tematy

 

W bazie naszych obrazów znajduje się wiele płócien wykonanych naprawdę oryginalną techniką. Obok standardowych obrazów olejnych i akrylowych, dysponujemy malarstwem tworzonym metodami mieszanymi. Szczególnie ciekawa jest technika kolażu, wykorzystująca farbę olejną i gazetę, a także obrazy malowane tradycyjnie, lecz dodatkowo ozdobione biżuterią. Malowidła wykonane są ponadto z należytą starannością i wobec tego cechują się wyjątkowo wysoką jakością. Tematyka dostępnych obrazów z postaciami obejmuje zakochane pary na tle miast, ogarnięte nostalgią postacie rozmyślające w naturze, czy zmysłowe portrety modnie ubranych kobiet. Zależnie od Twoich potrzeb, możesz wybrać odpowiednie wymiary oraz techniki obrazów, które udekorują Twój dom.

 

Obraz dopełni wystrój Twojego wnętrza

 

Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i łączył ze sobą wszystkie elementy wystroju. Obrazy z postaciami oraz portrety z naszej oferty pięknie ożywiają wnętrza i pozwalają nadać im indywidualnego charakteru.

 

Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Zakup obrazu powinien być dla Ciebie przyjemnością. W końcu dzięki dekoracjom, takim jak właśnie obrazy, możesz pokazać swoją duszę w mieszkaniu. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możesz bez pośpiechu zapoznać się z ofertą naszych produktów. Propozycje najciekawszych płócien dobrze zestawione ze sobą i pozwalają na zebranie wyjątkowego kompletu dekoracji do Twojego wnętrza.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy