Ręczniki koronkowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Tekstylia łazienkowe to dodatki, które poza swoją funkcją praktyczną odgrywają w pomieszczeniu również niezwykle ważną rolę dekoracyjną. Rozłożone czy poskładane powinny prezentować się nienagannie i podkreślać styl aranżacyjny wnętrza. Można dopasowywać je do dywaników i innych akcesoriów, aby stworzyć spójną i efektowną całość. Szczególnie ekskluzywnie będą wyglądały te ozdobione lub wykończone elegancką koronką w odpowiednio zestawionym kolorze.
 

Ręczniki koronkowe do łazienki w stylu glamour lub vintage

 

Koronka to tradycyjny element dekoracyjny, kojarzony jednocześnie z klasyką i elegancją. Ręczniki koronkowe równie dobrze sprawdzą się zatem w luksusowej łazience w stylu glamour i w tej stylizowanej - vintage, rustykalnej czy retro. Tekstylia tego typu mogą posiadać koronkowe wykończenia lub ozdobioną koronkami bordiurę. Oba warianty zaprezentują się we wnętrzu nieco inaczej, dlatego należy dobierać je zgodnie z panującym w pomieszczeniu stylem aranżacyjnym.
 

Ręczniki z koronką jako piękne i funkcjonalne wyposażenie wnętrza

 

Ręczniki, również te bardzo ozdobne, muszą w pierwszej kolejności spełniać się w swojej roli praktycznej. Modele koronkowe są zatem chłonne, miękkie i puszyste. Mają różne gramatury, które dobiera się na podstawie kompromisu pomiędzy chłonnością a tempem ich wysychania. Warto pamiętać, że ze względu na koronkowe ozdoby ręczniki tego typu wymagają szczególnego traktowania. Choć są wytrzymałe, lepiej traktować je z należytą delikatnością, aby bardzo długo prezentowały się estetycznie. Odpowiednio pielęgnowane koronkowe ręczniki sprawią, że codzienna kąpiel stanie się swoistym rytuałem, pozwalającym na relaks i odpoczynek od codzienności.

Ręczniki koronkowe idealnie sprawdzą się jako prezent dla nowożeńców lub osób, które niedawno zostały posiadaczami własnego mieszkania. Ze względu na swój charakter będą jednocześnie praktycznym i luksusowym upominkiem, który sprawi obdarowanym wiele przyjemności i z pewnością nie zalegnie na dnie szafy. Koronkowe ręczniki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych - w wersji z dopasowanymi lub kontrastującymi elementami ozdobnymi.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com