Warunki dostawy

Wybierz widok
Strona 1 z 1
Przy zamówieniu powyżej 99,00zł brutto z opcją przedpłaty, wysyłka kurierem GRATIS!


Informacje dotyczące dostawy towarów:                                                                 

1. Nasze przesyłki są dostarczane przez firmy DPD, GLS oraz Inpost.

2. Przesyłki są dostarczane tylko w zasięgu krajowym.

3. W przypadku, kiedy wartość zamówienia przekroczy 99,00 zł brutto oraz Klient wybierze jako opcję płatności przedpłatę na konto bankowe lub szybkie płatności internetowe PayU, koszt wysyłki towaru pokrywa Sprzedawca. W pozostałych przypadkach koszty dostawy pokrywa Klient.
 
Tabela kosztów:

 
Lp. Rodzaj płatności Kwota Koszt dostawy
1 Przedpłata na konto / PayU powyżej 99,00zł 0,00 zł
2 Przedpłata na konto do 99,00zł 12,99 zł
3 Za pobraniem niezależnie od kwoty 14,99 zł
4 Paczkomat - przedpłata do 99,00zł 9,99 zł
4 Paczkomat - przedpłata powyżej 99,00zł 0,00 zł 
 
 
  
4. Termin dostarczenia przesyłki do klienta wynosi z reguły do 48-godzin , aczkolwiek może się on nieznacznie wydłużyć z uwagi na czynniki takie jak nieobecność odbiorcy podczas próby dostawy, dni wolne od pracy i inne przyczyny niezależne oraz niezwiązane bezpośrednio z dostawcą oraz sprzedawcą.

5. Termin dostarczenia towaru przygotowywanego na specjalne zamówienie jest uzależniony od stopnia skomplikowania zleconej dodatkowo usługi. Po ustaleniu indywidualnych cech produktu, klient zostanie od razu poinformowany o terminie jej realizacji. Termin ten może się wydłużyć z uwagi na czynniki wskazane w pkt. 4.

6. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone - prosimy o możliwie najszybsze sprawdzenie przesyłki pod kątem wychwycenia ewentualnych uszkodzeń.
Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie przesyłki od razu przy kurierze oraz ewentualne sporządzenie protokołu szkody (jeśli takowa występuje) - kurier posiada specjalne druki z których należy skorzystać.

7. Po wysłaniu towaru z magazynu klient zostaje automatycznie powiadomiony drogą mailową o numerze przesyłki. Numer ten umożliwia weryfikację stanu dostawy na stronach firm kurierskich (status ten nie jest widoczny od razu - pojawia się w momencie przyjęcia przesyłki na magazynie firmy kurierskiej). W przypadku nie otrzymania w/w numery prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@eurofirany.com.pl celem jego przekazania.
 

„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com