Warunki dostawy

Wybierz widok
Strona 1 z 1
Przy zamówieniu powyżej 149,00 zł brutto, wysyłka GRATIS!


Informacje dotyczące dostawy towarów:                                                                 

1. Nasze przesyłki są dostarczane przez firmy DPD, GLS oraz Inpost, Poczta Polska - odbiór w punkcie.

2. Przesyłki są dostarczane tylko w zasięgu krajowym.

3. W przypadku, kiedy wartość zamówienia przekroczy 149,00 zł brutto, koszt wysyłki towaru pokrywa Sprzedawca. W pozostałych przypadkach koszty dostawy pokrywa Klient.
 
Tabela kosztów:
 
Lp. Rodzaj płatności Kwota Koszt dostawy
1 Przedpłata na konto powyżej 149,00zł 0,00 zł
2 Przedpłata na konto do 149,00zł 12,99 zł
3 Za pobraniem do 149,00zł 14,99 zł
4 Za pobraniem powyżej 149,00zł 0,00 zł
5 Paczkomat - przedpłata do 149,00zł 13,99 zł
6 Paczkomat - przedpłata powyżej 149,00zł 0,00 zł

 
 
 
 
4. Termin dostarczenia przesyłki do klienta wynosi z reguły do 48-godzin , aczkolwiek może się on nieznacznie wydłużyć z uwagi na czynniki takie jak nieobecność odbiorcy podczas próby dostawy, dni wolne od pracy i inne przyczyny niezależne oraz niezwiązane bezpośrednio z dostawcą oraz sprzedawcą.


5. Termin dostarczenia towaru przygotowywanego na specjalne zamówienie jest uzależniony od stopnia skomplikowania zleconej dodatkowo usługi. Po ustaleniu indywidualnych cech produktu, klient zostanie od razu poinformowany o terminie jej realizacji. Termin ten może się wydłużyć z uwagi na czynniki wskazane w pkt. 4.


6. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone - prosimy o możliwie najszybsze sprawdzenie przesyłki pod kątem wychwycenia ewentualnych uszkodzeń.
Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie przesyłki od razu przy kurierze oraz ewentualne sporządzenie protokołu szkody (jeśli takowa występuje) - kurier posiada specjalne druki z których należy skorzystać.


7. Po wysłaniu towaru z magazynu klient zostaje automatycznie powiadomiony drogą mailową o numerze przesyłki. Numer ten umożliwia weryfikację stanu dostawy na stronach firm kurierskich (status ten nie jest widoczny od razu - pojawia się w momencie przyjęcia przesyłki na magazynie firmy kurierskiej). W przypadku nie otrzymania w/w numery prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@sklep.eurofirany.com.pl celem jego przekazania.