close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Z przesłaniem


Ciekawe poszewki z napisami


Dekoracyjne poduszki to jedno z najlepszych rozwiązań sprawdzających się w salonie czy w sypialni. Interesujące napisy świetnie ożywią kolekcję poduszek składającą się z tych w spokojnych, stonowanych kolorach. Poszewki z napisami to ciekawa, subtelna dekoracja wnętrza, pełniąca zarazem funkcję użytkową. Wystarczy takie poduszki umieścić na kanapie w salonie i z pewnością przypadną one do gustu nie tylko domownikom, ale także odwiedzającym Cię gościom. Świetnie dopasują się także do sypialni, dobrane do narzuty i pościeli. Będziesz chciała pokazać wszystkim tak urządzone wnętrze. Serdecznie polecamy zapoznanie się z ofertą!


Przesłanie – subtelne czy dosadne?


Pośród naszych propozycji poszewek z cytatami znajdziesz wzory zarówno delikatne i stonowane, jak i te nieco bardziej krzykliwe. Takie poszewki sprawdzą się dobrze nie tylko w salonie, ale także w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym. Wystarczy dopasować odpowiednią narzutę i całe pomieszczenie będzie spójnie urządzone. Umieszczone na poszewkach napisy stanowią wartość dodaną – kto wie, może jeden z cytatów stanie się dla domowników życiowym motto, a inny rozbawi do łez? Ważne w urządzaniu wnętrz jest to, żeby utożsamiać się z ze stylem i charakterem, które panują w mieszkaniu. Będziemy więc zaszczyceni, jeśli dzięki naszym dekoracjom Twoja rodzina stanie się szczęśliwa. Proponujemy Ci najwyższą jakość w najlepszej cenie – nasze wzory są stworzone do Twojego mieszkania lub domu. Serdecznie zapraszamy!


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT