Choinka zielone drzewko ŚWIERK BIAŁY ZAGĘSZCZANY Z NATURALNYMI SZYSZKAMI efekt 3D - kolekcja Świerków Żywieckich

Choinka zielone drzewko ŚWIERK BIAŁY ZAGĘSZCZANY Z NATURALNYMI SZYSZKAMI efekt 3D - kolekcja Świerków Żywieckich

Kod: 421798
Rozmiar: 180 cm
Kolor: zielony
Produkt dostępny
617,00 zł
lub zamów  +48 33 472 55 00
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.
Darmowa dostawa powyżej 149 zł
Zakupy na raty już od 300 zł
i
Kup teraz i zapłać PayPo za 30 dni
i
Warunki dostawy
i
Nie wyobrażasz sobie Świąt bez choinki? Polecamy piękne zielone drzewko choinkowe o klasycznym kształcie i wysokości 220 cm. Prezentowana przez nas choinka ŚWIERK BIAŁY ZAGĘSZCZANY Z SZYSZKAMI z efektem 3D pochodzi z Kolekcji Świerków Żywieckich - wykonanych w Polsce przez polską firmę z dbałością o każdy detal.
 
Efekt  3D zapewnia igliwie wykonane z najwyższej jakości tworzyw gwarantujące naturalny wygląd. Kolekcja Świerków Żywieckich charakteryzuje się naturalnym wyglądem, łudząco przypominającym prawdziwe drzewko. Bardzo gęste ułożenie igieł - powoduje, że choinka wygląda bardzo estetycznie. Naturalne, trwałe kolory utrzymujące się kilka lat - nasze choinki wyglądają jak prawdziwe, nie są przekoloryzowane ani wypłowiałe. Stabilny stojak sprawia, że drzewko jest stabilne.
 
W produkcji drzewek z kolekcji Świerków Żywieckich wykorzystywane są jedynie komponenty wybierane w oparciu o jakość a nie cenę. Wykorzystana folia PCV oraz pręty stalowe to najlepsze dostępne na rynku półprodukty, gwarantujące Ci trwałość i bezpieczeństwo. Dodatkowo, przy produkcji prowadzony jest recykling zmniejszający ilość odpadów o 50%! 
 
Solidny stojak sprawia, że drzewko jest stabilne. Gruby drut użyty do produkcji, sprawia że formowanie choinki jest niezwykle łatwe i jednocześnie trwałe. Drzewko jest dodatkowo zagęszczane, o równomiernym rozkładzie gałązek, dzięki czemu drzewko jest gęste od wierzchołka po sam dół. Naturalne szyszki sprawają, że drzewko wygląda jakby zostało właśnie przyniesione z lasu. Szronione gałązki dodają choince prawdziwie zimowego charakteru!
 
Choinki umieszczamy w grubym kartonie zabezpieczającym przed uszkodzeniami w transporcie. Wybierz dodatki z naszej bogatej oferty świątecznej, ubierz choinkę i ciesz się świątecznym nastrojem w gronie rodziny!


Dane techniczne:

wysokość całkowita: 180 cm
średnica gałęzi (mierzona od spodu): ok. 110 cm
skład:  tworzywo sztuczne