tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Bestsellery


Bestseller, czyli najlepiej sprzedające się produkty

 

Komu nie zdarzyło się kupić modnej w danym momencie dekoracji? Kto nie kładł boazerii, a później tapety, by dziś malować ściany w kolorach szarości? Sztuką projektowania jest tworzenie produktów dla klientów o niespotykanym guście, ale także materiałów uniwersalnych, które spodobają się większości osób i będą idealne na prezent. Tworząc naszą markę pamiętaliśmy o obu tych grupach. Zakładka bestsellery jest listą tego, co nasi klienci zamawiają najczęściej. Są też wyznacznikiem tego, co kupować, aby nadążyć za zmieniającymi się trendami.

 

Najlepsze produkty do wystroju mieszkania

 

Organizowanie urodzin, uroczystości w gronie bliskich, czy cotygodniowego spotkania z przyjaciółmi często wiąże się ze sprzątaniem i ozdabianiem mieszkania. Każda zaradna Pani domu wie, jak przygotować wnętrze tak, by było nie tylko funkcjonalne, ale także szło z duchem czasu. Z pomocą przychodzi nasza lista bestsellerów, czyli najlepiej sprzedających się produktów. Przede wszystkim zaoszczędzi ona dużo czasu, które poświęca się na przeszukiwanie Internetu. Najlepsze produkty oferowane w tym dziale nie są dobierane w sposób przypadkowy, nie dyktuje ich także cena. To najlepiej sprzedające się produkty, które klienci sklepu Eurofirany kupują i polecają najchętniej.

 

Z bestsellerów łatwo przenieść się do zakładek, które oferują pełen asortyment danego produktu. Najpopularniejszymi są zasłony i firany, które zostały dodatkowo podzielone na zasłony na taśmie, zasłony gładkie, zasłony zdobione oraz wiele innych. Szczególną popularnością cieszą się także działy koców i narzut z najlepszymi produktami do ocieplenia wnętrza i ogrzania się w chłodne wieczory. Dobierając i dzieląc asortyment wzięliśmy pod uwagę zdobienia oraz materiały, z których zostały wykonane poszczególne produkty. Znajdziesz tu koce jednokolorowe, dwukolorowe, a nawet charakterystycznym, wyjątkowo modnym metalicznym połyskiem. Koniecznie zerknij do naszego działu bestsellerów i zostań na dłużej!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy