Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczWizyta pary prezydenckiej

Wizyta pary prezydenckiej


Wizyta Pary Prezydenckiej

Uroczystości z okazji nadania imienia „Rodziny Komorowskich” świętującemu 35-lecie istnienia jednemu z żywieckich przedszkoli odbyły się 20 czerwca 2011 roku w Żywcu. W tym szczególnym dniu gośćmi specjalnymi była Para Prezydencka, Anna i Bronisław Komorowscy. Dostojnych patronów serdecznie powitały dzieci w strojach mieszczan żywieckich.

Para Prezydencka wraz z przedstawicielami Rodziny Komorowskich odsłonili w budynku przedszkola tablicę upamiętniającą to wydarzenie. Prezydent RP Bronisław Komorowski przekazał dyrekcji przedszkola pamiątkowe zdjęcie rodzinne wykonane podczas zjazdu Rodziny Komorowskich na zamku w Żywcu.

Po okolicznościowych przemówieniach oraz krótkim występie artystycznym dzieci z Przedszkola nr 11, odbył się uroczysty obiad z udziałem Pary Prezydenckiej, władz miasta oraz członków rodziny Komorowskich, na który zostali zaproszeni również właściciele firmy Eurofirany, Bogusława i Bogusław Choczyńscy.
 

kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu