Cotton Balls

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:

Kulki cotton balls mają wiele zastosowań

Przytulne wnętrze z ciepłym, nastrojowym światłem to marzenie wielu osób. Jest na to rozwiązanie. Świetnie sprawdzą się cotton balls (cotton balls lights). Pod tą nazwą kryją się niewielkie kulki oplecione kolorową włóczką, które po włączeniu dają przyjemne światło. Cotton balls to najbardziej dekoracyjne oświetlenie, spośród tych dostępnych na rynku. Kule można układać wzdłuż przewodu w dowolnej kolejności, a następnie przekładać według swojego pomysłu. Powstają w ten sposób jedyne w swoim rodzaju kompozycje, których nie zobaczy się w innych wnętrzach. Ten niewielki gadżet jest doskonały na prezent, także dla dzieci. Dzięki temu, że kule dają delikatne światło, nie rażą dziecięcych, wrażliwych oczu. Umieszczenie ich w pokoju dziecka to doskonałe rozwiązanie. Maluchy mogą przy nich zasypiać. Pozostałym domownikom mogą towarzyszyć podczas wyjątkowych okoliczności. Można przystroić nimi półkę, szafę, karnisz, wezgłowie łóżka, biurko i wiele innych miejsc. Dobrym pomysłem może okazać się również włożenie kulek do wiklinowego koszyka lub umieszczeniu ich w geometrycznych, metalowych paterach. Takie rozwiązanie zapewni lepsze oświetlenie wybranej części pomieszczenia dzięki skupieniu światła w jednym miejscu. Oświetlenie świetnie współgra ze szkłem. Można stworzyć ciekawą kompozycję poprzez włożenie bawełnianych kulek do wysokiego, szklanego naczynia. Delikatne światło stworzy piękny efekt odbijając się od przezroczystej powierzchni. Cotton balls to też nieoczywiste tło do zdjęć. Dzięki nim pomieszczenie będzie wyglądało ciekawie, niczym z katalogu aranżacji wnętrz. Świecące kulki to gadżet przydatny dla miłośników DIY. Może być użyty jako element składowy większej dekoracji. Za sprawą cotton balls nawet nudna, pusta ściana może nabrać charakteru. Jednak nie tylko dom wymaga udekorowania. Altankę na zewnątrz także można przystroić lampkami zawieszając je np. na drewnianych belkach. Uzyskuje się w ten sposób przytulne miejsce do czytania książek czy rozmów w długie, letnie wieczory. Świecące kule dekoracyjne mają szerokie zastosowanie.

Szeroki asortyment sklepu

Lampki cotton balls to dekoracyjne kule z przędzy bawełnianej i lampek LED. Nitki umieszczone na kulach sprawiają, że światło delikatnie przez nie przenika. Sklep zaskakuje oferowanymi wzorami zdobienia. W asortymencie oprócz klasycznego przeplatania nitki jest także romantyczna plecionka przypominająca koronkę.
Kule pasują do każdego wystroju domu, dzięki ogromnej różnorodności kolorystycznej. Lampki w wielu żywych kolorach to gotowa ozdoba do pokoików dziecięcych. Neutralne kolory mogą dobrze wpasować się do wystroju salonu lub sypialni.
Na stronie można znaleźć lampki w różnych rozmiarach. Różnią się przede wszystkim długością kabla (od 165 cm do 385 cm). Przy wyborze warto zwrócić uwagę na ilość kulek w zestawie. Można się zdecydować na 10 lub 20 sztuk.
Warto pamiętać, że produkt jest energooszczędny. Zasilany jest jedynie dwoma bateriami AA.
Produkt jest w pełni bezpieczny. Kabel jest w kolorze transparentnym. Dzięki temu całość komponuje się jeszcze bardziej estetycznie.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com