Kolekcja Terra Collection

Wybierz widok
Zasłony TERRA COLLECTION Zasłony TERRA COLLECTION
Pościel TERRA COLLECTION Pościel TERRA COLLECTION
Narzuty TERRA COLLECTION Narzuty TERRA COLLECTION
Koce TERRA COLLECTION Koce TERRA COLLECTION
Ręczniki TERRA COLLECTION Ręczniki TERRA COLLECTION
Poszewki TERRA COLLECTION Poszewki TERRA COLLECTION
Ceramika TERRA COLLECTION Ceramika TERRA COLLECTION
Strona 1 z 1
TERRA COLLECTION - kolekcje inspirowane podróżami
 

Odkryj dekoracje w barwach ziemi...

Uwielbiasz podróże i klimat gorącego południa? Specjalnie dla Ciebie powstała TERRA COLLECTION - kolekcja inspirowana podróżami, która przeniesie Cię w świat niezwykłych dekoracji. W jej skład wchodzi pięć niepowtarzalnych kolekcji: Avinion, Montenegro, Morocco, Palermo i Seville, w których oryginalne wzornictwo i modne faktury łączą się z charakterystyczną dla danego regionu kolorystyką. Poczuj tętniący życiem świat orientu, zanurz się w zmysłowych rytmach flamenco, odkryj czar Prowansji i skąpane w południowym słońcu włoskie wybrzeża, docierając aż do samego serca Bałkanów.
 

Włoska elegancja, a może francuski szyk?

 
Wszystkie kolekcje wchodzące w skład TERRA COLLECTION wzięły swoje nazwy od wyjątkowych miejsc, znanych z wakacyjnych podróży. Każda z nich wyróżnia się charakterystyczną dla danego regionu kolorystyką i wzornictwem. Kolekcja Seville to subtelne połączenie ascetycznej klasyki i rustykalnego stylu, wprowadzające do wnętrza ład, harmonię i przytulną atmosferę. Idealny duet pastelowych odcieni różu i głębokiego, nasyconego burgundu, który doda aranżacji francuskiej elegancji, szyku i niepowtarzalnego charakteru, to zalety kolekcji Avinion. Kolekcja Montenegro, inspirowana barwami ziemi i wszechobecną naturą, przenosi nas wprost na skąpane w słońcu bałkańskie wybrzeża. Palermo z kolei intryguje finezyjnym wzornictwem oraz barwami morza i ziemi, które w pełni oddają śródziemnomorski klimat słonecznego południa. Dla miłośników odważnych połączeń kolorystycznych doskonale sprawdzi się kolekcja Marocco. To eksplozja barw, bogactwo wzorów i niebanalne kompozycje, które przeniosą Cię w tajemniczy świat orientu.
 
Szeroki wybór dekoracji i dodatków do wnętrz

 
TERRA COLLECTION obejmuje miękkie, subtelne zasłony o płóciennym splocie i w intrygujących barwach, jak również szeroki wybór dodatków do wnętrz: gładką i wzorzystą pościel, miękkie koce i narzuty, poszewki z grubej bawełnianej przędzy, a także puszyste ręczniki. Dopełnieniem kolekcji jest zachwycające swoim niepowtarzalnym wyglądem szkło artystyczne, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Różnorodność asortymentu pozwala tworzyć modne i stylowe aranżacje, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi pięknych wnętrz. Wybieraj spośród pięciu dostępnych kolekcji – stwórz w swoim domu atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości natury i różnorodności kultur.
 
Modnie i ekologicznie


TERRA COLLECTION to kolekcja inna niż wszystkie. Wciąż podążamy za zmieniającymi się trendami, dlatego dekoracje i dodatki wchodzące w jej skład wyróżniają się nie tylko modnym designem. Zostały zaprojektowane również z myślą o otaczającej nas przyrodzie. Zastosowanie opakowań eco friendly czy też wykorzystanie w produkcji pościeli bawełny z recyclingu – wszystko po to, aby nasze tekstylia wywierały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Dbamy również o to, aby dekoracje i dodatki do wnętrz wytwarzane były zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, co potwierdzone jest certyfikatem OEKO-TEX.