DIVA LINE Ręcznik TOBI w kolorze srebrnym, z żakardową bordiurą z geometrycznym, welurowym wzorem

DIVA LINE Ręcznik TOBI w kolorze srebrnym, z żakardową bordiurą z geometrycznym, welurowym wzorem o gramaturze 500 gr/m2

Nr Katalogowy: 330727
Rozmiar: 50 X 90 cm
Kolor: srebrny
Produkt dostępny
34,90 PLN
Inny kolor ()
Inny Rozmiar ()
torba-icon
i
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka 1-2 dni robocze
Jasne kolory, doskonała chłonność oraz nowoczesny design to walory wyróżniające kolekcję ręczników TOBI. Miękka i chłonna przędza bawełniana o wysokiej gramaturze, z której został wykonany ręcznik, zapewnia wyjątkowe doznania w zetknięciu z Twoją skórą, a szenilowa bordiura z wytłaczanym wzorem kraty zapewni miłe doznania estetyczne. Wybierz ręczniki z kolekcji TOBI i ciesz się harmonią i pięknem w swojej łazience.

Dane techniczne:

długość: 90 cm
szerokość: 50 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2

Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.