LIMITED EDITION - Zasłona OLIVIA

LIMITED EDITION - Zasłona OLIVIA

Nr Katalogowy: 313752
Rozmiar: 140 X 270 cm TAŚMA
Kolor: szary
Potrzebujesz inny rozmiar?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: zamowienia@sklep.eurofirany.com.pl
Produkt szyty na miarę na zlecenie Klienta nie podlega zwrotowi.
Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.
436,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Zainspirowani pytaniami klientów na temat indywidualnego podejścia do dekoracji okien nasi styliści stworzyli unikalną, limitowaną kolekcję zasłon szytych na miarę. Przygotuj swoje wnętrze na jedyną taką kolekcję, w której spotkali się najwięksi designerzy – Eva Minge i Pierre Cardin. Metamorfoza Twojego okna jest prostsza niż myślisz! 

Innowacyjne połączenia wyjątkowej jakości tkanin, nietuzinkowe, odważne fasony zgodne z najnowszymi, światowymi trendami oraz trzy najpopularniejsze sposoby mocowania sprawiają, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Kolekcja Limited Edition powstała z miłości do pięknych wnętrz.


Nowoczesny salon wymaga stosownej oprawy. Poznaj dekorację okienna OLIVIA w odcieniach modnej, stonowanej szarości, która wizualnie porządkuje aranżację i dyskretnie podkreśla styl wnętrza, za to o niebanalnej formie. Bazą w zasłonie jest miękki welwet z kolekcji Pierre Cardin, który połączono ze zwiewną tkaniną firanową z kolekcji Evy Minge zdobioną efektownie wypalanym laserowo wzorem. Miejsce łączenia tkanin podkreśla gustowna zakładka. Całość - stylowa, elegancka, w monochromatycznych barwach – zaskakuje, przyciąga uwagę i tworzy wyjątkową atmosferę we wnętrzu.

Jeśli wymiar zasłony jest dla Ciebie za długi – nie martw się, skrócimy ją dla Ciebie. Nie odpowiada Ci sposób mocowania? Napisz do nas – do wyboru masz kółka dekoracyjne lub mocowanie na haczykach flex. 


Dane techniczne:


szerokość: 140 cm (przed zmarszczeniem)
wysokość: 270 cm
długość dolnej części dekoracji: 130 cm
skład: 100% poliester
 

Czas oczekiwania bez względu na rozmiar wynosi 14 dni.
Dekoracja szyta w Polsce.