Pierre Cardin ręcznik July

Pierre Cardin ręcznik July

Nr Katalogowy: 32831
Rozmiar: 70 X 140 cm
Kolor: beżowy
Produkt niedostępny
80,00 PLN
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN

Twój ręcznik powinien być miękki  i elegancki nie wspominając o jego podstawowym zadaniu, jakim jest doskonałe wchłanianie wody? Ponadto powinnaś mieć możliwość wyboru kilku rozmiarów? A że lubisz kreować, chciałabyś, aby był on dostępny w kilku wariantach kolorystycznych? Mamy coś dla Ciebie: ręczniki JULY z kolekcji Pierre Cardin.
Beżowy ręcznik JULY zachwyci Cię swoją miękkością i puszystością, zapewni też suchość ciała tuż po skończonej kąpieli. Twoja łazienka nabierze z nim klasy i szyku. To za sprawą prezencji, jaką ręcznik JULY w sobie posiada. Został on wykonany z wysokogatunkowej bawełny, którą zdobi elegancko tłoczony wzór podnoszący walory estetyczne ręcznika i łazienki, w której się znajduje. Dodatkowym, bardzo cennym dekorem jest również sam napis Pierre Cardin. Ręcznik JULY dostępny jest w kilku rozmiarach. Lubisz zabawę kolorami? Stwórz ulubiony zestaw kolorystyczny w swojej łazience.

Dane techniczne:

długość:
140 cm
szerokość: 70 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
 

Inne z aranżacji