Pierre Cardin zasłona CLARISA

Pierre Cardin zasłona CLARISA

Nr Katalogowy: 226010
Rozmiar: 140 X 250 cm
Produkt dostępny
170,00 PLN
kalkulator szycia
miniaturka foto
miniaturka foto
miniaturka foto
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Szukasz dekoracji okiennej, która pogodzi klasyczne podejście do dekoracji okien z nowoczesną sztuką designu? Doskonale, bo teraz mamy zaszczyt zaprezentować kolekcję zasłon gotowych CLARISA  sygnowaną logo francuskiego projektanta Pierre Cardin. 

Inspirację do stworzenia kolekcji zaczerpnięto ze sztuki Dalekiego Wschodu. Motyw orientalnego ornamentu przeniesiono na tkaninę o doskonałych walorach użytkowych. Motyw zdobniczy w stalowym odcieniu szarości naniesiono na tło w odcieniu jasnego popielu uzyskując w ten sposób nowatorską, monochromatyczną dekorację w modnych odcieniach szarości.

Zasłonę łatwo zamocujesz na karniszu z drążkiem - służą do tego  kółka dekoracyjne w kolorze matowego chromu, dzięki którym po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i równomierne fale, nadające dekoracji okiennej wyjątkowego szyku. Wysoka jakość tkanin oraz staranne wykończenie na najwyższym poziomie sprawią, że dekoracja odmienia wnętrze i zadowala gusta najbardziej świadomych i wymagających klientów. 

Ogromną zaletą zasłon CLARISA jest fakt, że możesz je samodzielnie wyprać w pralce w 30oC, a po wypraniu nie wymagają one mozolnego prasowania.

Cenisz dekoracje niepowtarzalne i pochodzące z krótkich serii? Firma EUROFIRANY jest wyłącznym dystrybutorem tekstyliów na licencji PIERRE CARDIN w Polsce.

Dane techniczne:

długość: 250 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100 % poliester

Produkt powstaje w naszej pracowni w Polsce.

Rodzina produktów