close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Firany z nadrukiem


Idealne firany: gotowe, do salonu, z nadrukiem!


Każdy z nas lubi przebywać w pięknych przestrzeniach. Aranżacja wnętrz to satysfakcjonujące, ale mimo wszystko ciężkie zadanie. Zwłaszcza, jeśli borykasz się z problemem niewielkich wnętrz lub dekorowaniem pokoju dziecięcego. Jest na to jednak sposób. Ciekawie wykonane firany z nadrukiem pozwalają szybko przystroić każde wnętrze. Połączenie lekkości i zwiewności tradycyjnych włókien z elegancją i kreatywnością pięknych, kolorowych wzorów podkreślą szykowność tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz.


Idealne firany z nadrukiem - jakie powinny być?


Zakupy konfekcji okiennej rozpocznij od dokładnego zmierzenia swojego okna. Ten krok pozwali uniknąć rozczarowań związanych z niedopasowania firan lub zasłon. Określanie szerokości i wysokości akcesoriów dekoracyjnych zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zmierzysz szerokość karnisza i określisz skalę marszczenia tkaniny. Jeśli chcesz wszyć taśmę w firanki z nadrukiem, będziesz potrzebowała dodatkowych centymetrów materiału. Nie zapomnij również o rezerwie potrzebnej na obróbkę krawiecką.


Firany z nadrukiem: czy to dobry zakup?


Wiele osób obawia się, że firanki z nadrukiem są mniej trwałe niż ich klasyczne odpowiedniki, a materiał wykorzystywany do ich produkcji ma gorszą jakość. Oba stwierdzenia to oczywiście mity. Grafiki są umieszczane na tkaninie metodą druku cyfrowego. Sublimacja, bo takim mianem określa się ten proces, przenosi wybrany obraz na włókna poliestrowe. Barwniki przenikają tkaninę, wszczepiając się w nią, dzięki czemu kolory nie blakną, a grafika nie odkleja się pod wpływem czynników zewnętrznych.


Bajkowi przyjaciele w pokoju dziecka - wybierz firanki dla chłopca


Firanki z kwiatkami to z zapewne nie najlepszy pomysł na wystrój pokoju Twojego syna. Bardziej niż z kwiatowych nadruków, chłopiec ucieszy się z tkaniny pokrytej nadrukami samochodów, dzikich zwierząt i wzorów matematycznych, które, dodatkowo, pobudzą intelekt najmłodszego mężczyzny w rodzinie. Jeśli wybierasz ozdobę okna dla małego dziecka weź pod uwagę, że firanki dla chłopca powinny być krótkie. Materiał powinien sięgać połowy okna. Lepiej unikać również tzw. makaronów, w które malec mógłby się zaplątać. Lambrekiny lub zazdrostki to bezpieczna dekoracja w pokoju żądnego przygód kilkulatka!


Nie tylko księżniczki, czyli firany dla dziewczynki w każdym wieku


Pokój syna już gotowy. Nadeszła pora na zawieszenie firan dla dziewczynki. Oprócz bajkowych wzorów i grafik ukochanych księżniczek, możesz wybrać tkaniny z wizerunkiem Kubusia Puchatka, wzorami kwiatowymi oraz grafiki nawiązujące do dalekich podróży i architektury największych miast świata. Młodzieży, zarówno chłopakom, jak i dziewczynom, spodobają się wielobarwne nadruki nawiązujące do współczesnej kinematografii, muzyki i sztuki.


Firany z kwiatami zamiast zasłon


Do sypialni i salonu będą pasować firanki z kwiatami. Zdobione eleganckim i pięknym deseniem, o intensywnych kolorach, ożywią salon i wprowadzą do wnętrza nutkę koloru, nawet w najpochmurniejsze dni. Firany z kwiatami mogą zastąpić zasłony. Długą, zwiewną tkaninę na przelotkach lub szelkach warto zawiesić w dużych drzwiach tarasowych. Nabiorą tam lekkości, a sączące się przez cienki materiał światło wyeksponuje umieszczoną na niej grafikę. Firany gotowe do salonu z nadrukiem są lekkie, delikatne i zwiewne. Cienkie i strojne z powodzeniem mogą zastąpić zasłony. Akcesoria występują w wielu wzorach i cieszą oko bogactwem kolorów. Nadruki w formie napisu, nawiązujące do świata fauny i flory oraz architektury to jedynie niewielka część asortymentu dostępnego w sklepie internetowym Eurofirany.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT