close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Nowości zestawy kuchenne


Tekstylia kuchenne – nowości dla każdej pani domu


Odwiedź nasz sklep internetowy i sprawdź nasze tekstylia kuchenne. Nowości, które proponujemy naszym klientom to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców. W wachlarz najnowszych produktów wpisują się pojedyncze fartuchy i zestawy dwuelementowe, składające się z rękawicy z wydzielonym kciukiem oraz z podkładki.


Bez wątpienia miłośnikom gotowania zaświecą się oczy na widok efektownych i bardzo eleganckich dwukolorowych fartuchów. Z pewnością każdy chociaż raz poplamił sobie odzież podczas gotowania, robienia kolorowych konfitur czy smakowicie prezentujących się soków. Właśnie dlatego nasze fartuchy są niezastąpione podczas codziennego przygotowywania obiadów, śniadań czy kolacji.


Nasze tekstylia kuchenne zostały uszyte z wysokogatunkowych, wytrzymałych oraz odpornych na uszkodzenia mechaniczne tkanin. Poręczne kieszenie, wszyte z przodu fartuchów, pozwolą na przechowanie drobiazgów niezbędnych podczas gotowania. Regulowane troczki do zawiązywania w pasie powodują, że rozmiar każdego fartucha jest uniwersalny.


Warto zadbać, aby tekstylia kuchenne harmonizowały kolorystycznie z obrusem oraz z kuchenną firaną lub roletą. Nasze zestawy pozwolą zapomnieć o porysowanym stole i nieestetycznych plamach po gorących naczyniach. Sprawią, że bezpiecznie, bez poparzeń przestawisz garnki na kuchence lub przeniesiesz wazę z gorącą zupą. Wypróbuj podkładki i rękawice wchodzące w skład zestawów tekstyliów kuchennych. Nowości naprawdę pięknie się prezentują - zostały obszyte lamówkami, które dodają im uroku i klasy.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT